Datum:
24.8.2016
WebID:
WFJENT

Americký stafordšírský terier-AST

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Americký stafordširský teriér
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: fena
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: 6 000
Město: Ostrava
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Ostrava - město

Popis

Americký staf. teriér - 4 fenky a dva psi, 4 hnědé feny, 1 bílohnědý pes a 1 hnědý pes. Očkované a odčervené. Štěnata jsou opravdu velmi mohutná a silná. Krmena premiovým krmivem. Jsou opřipravené odejít do nových domovu. Otec se aktivně věnuje bull sportum, mohutný nekonfliktní pes. Matka se aktivně věnuje všem mazlicím technikám a gauči. Oba rodiče bez ataxie, silné kostry a zdravé klouby.Na požadaní mohu zaslat foto obou rodiču..štěnatka prodám pouze do dobrých a zodpovědných rukou.

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám