Datum:
17.10.2016
WebID:
WGMCMP

Americký stafordšírský teriér

Popis

Argo přišel do útulku jako ostražitý. Prostředí útulku, resp. kotce na něj nepůsobí dobře. Zpočátku jen soustavně štěkal a nevěděli jsme, co od něj čekat. Trvalo pár týdnů, než jsme zjistili, že jeho naštvanost plyne jen z toho, že je zavřený v kotci. Venku je v pohodě, je šťastný, že se může projít, zadovádět. Je chytrý, umí s jistotou sedni, lehni, ke mně a chůzi u nohy také chápe. Miluje pamlsky a hračky - díky tomu se může skvěle učit dalším povelům. Vůči psům se neprojevuje agresivně - přes mříže/plot - ovšem při přímém kontaktu je potřeba vždy vyzkoušet, zda se psi snesou! S Argem chodím ven s košíkem, ale také už i bez něj; dále si na sebe zvykáme a snažím se ho více poznat. Nereaguje na cyklisty. Pozor na zajíce, za těmi by utekl. Hledáme pro něj pouze zkušené (!) lidi, kteří počítají s tím, že je potřeba s ním pracovat.  Není určen k reprodukci! Pokud se na něj ptáte v útulku, uveďte prosím ev. číslo.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:15:00 - 17:00
Úterý:07:00 - 09:00
Středa:zavřeno
Čtvrtek:15:00 - 17:00
Pátek:15:00 - 17:00
Sobota:zavřeno
Neděle:14:00 - 18:00

Otevřít mapu v novém okně

V objektu bývalých vojenských kasáren v Šunychlu byl v roce 1996 zřízen útulek pro zatoulané, opuštěné psy, odchycené na území města. Původně zde bylo 10 kotců, v roce 2001 byl zvýšen počet kotců na 15, včetně nových psích bud. Nyní je kotců 22, v r. 2015 přibyly 3 karanténní. Průměrně je zde ročně umístěno cca 120 psů. Novým držitelům psů jsou psi předávání za poplatek 100 Kč. Držitel s trvalým pobytem v Bohumíně je po dobu dvou let osvobozen od poplatku za psa. Naleznete zde zatoulané či odchycené pejsky z různých částí Bohumína, ale také z vedlejšího RYCHVALDU a z DOLNÍ LUTYNĚ. Adoptovat psa může pouze osoba starší 18 let. Samotný útulek nemá e-mailový kontakt, v případě potřeby můžete kontaktovat dobrovolníky: hledamdomov@gmail.com. Provozní doba se v letním a zimním období liší a souvisí s tím i venčení.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Manuální práce, Domácí depozita
Adresa: Větrná 73581 Bohumín-Šunychl - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám