Datum:
22.7.2016
WebID:
WD4YB3

Americký pitbulteriér

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Americký pitbulteriér
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 7
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • K jiným psům: Ne
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ne
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Bára je kříženec zřejmě pitbullteriéra. Je to velmi silná, statná holka s obrovským srdcem a ještě větším smyslem pro legraci. :) Když se rozdovádí tak to stojí za to - lítá, skáče a nedá se uklidnit, dokud se nevyblbne. Je na ní moc pěkný pohled a ještě hezčí by bylo, kdyby se mohla takto radovat už na zahradě svého nového domova.  Barča se nesmí nudit, když se tak stane začíná vymýšlet kraviny. Nedělá jí problém přelézt nebo podhrabat plot, vytrhat záhony kytek nebo vám ze zahrady udělat golfové hřiště. Potřebuje dostatek pohybu, pozornosti a i usměrnění. Učit se novým věcem ji baví, takže s trpělivostí a pochopením z ní bude brzy určitě poslušná holka. Přes kotec Bára na všechny štěká, budí strach a nenechá se jen tak uplatit. Nová rodina za ní bude muset přijet několikrát, brát ji na procházky a pomalu si na sebe budou muset zvykat, aby vše proběhlo v pořádku. :) Bude z ní vynikající hlídač, nikdo se k vám jen tak neodváží! Ale na druhou stranu je ke své rodině milionová, mazlík největší. Nedoporučujeme ji do bytu a ani k dětem či starším lidem. Potřeba bude majitel, který ví, co takové plemeno potřebuje a jak se k němu chovat. Chceme, aby se Bára měla už jen dobře.Prý se čekání vyplácí..Bára čeká více než 3 roky, tak už by to mohlo stačit ne?  Psy si vybírá, ale s většinou vychází. Je potřeba s konkrétním jedincem vyzkoušet. Prostě náladová a vybíravá ženská, co více napsat :D Barča ovládá přivolání, povel SEDNI a DEJ PAC. Miluje aportování míčků Adopční poplatek 1000, -

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:11:00 - 16:00
Úterý:11:00 - 16:00
Středa:11:00 - 16:00
Čtvrtek:11:00 - 16:00
Pátek:11:00 - 16:00
Sobota:11:00 - 16:00
Neděle:11:00 - 16:00
sme zcela soukromé zařízení, které funguje na základě pomoci dobrovolníků a darů od sponzorů. Chov slouží k dočasnému pobytu psům nalezeným, týraným, psům odebraných majitelům a psům odloženým páníčky, kteří se o ně z různých důvodů již nemůžou starat. Maximální kapacita je 10 - 20 psů. K dispozici máme 15 zděných kotců. V každém je zateplená bouda.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Domácí depozita
Adresa: Štětí 65‎ Hněvice u Štětí - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám