Datum:
11.11.2016
WebID:
W6EFBB

Alkalické D baterie Philips LR20P2B/10

Typ inzerátu: Nabídka
Stav: nové
Cena: 59
Kraj: Praha
Okres: Praha 1

Popis

Alkalické D baterie Philips LR20P2B jsou 6× lepší než průměrné zinkouhlíkové baterie a jsou vhodné do zařízení s vysokou spotřebou energie jako jsou elektronické hračky a přenosná audio zařízení. PŘEDNOSTI: Alkalická technologie je ideální pro zařízení náročná na energii Alkalické baterie jsou 6× lepší než průměrné zinkouhlíkové baterie Úplný sortiment nabízí baterie pro každého zákazníka Baterie zůstává použitelná až 5 let Snadno srozumitelné pokyny pro uživatele nevyžadující znalost jazyka Alkalické baterie Philips obsahují 0 % kadmia, rtuti a olova SPECIFIKACE: Spotřeba Typ baterie: D / LR20 alkalická Napětí baterie: 1,5 V Počet baterií v balení: 2 Ekologické specifikace Chemické složení: Alkalické Těžké kovy: bez kadmia, bez rtuti, bez olova Balicí materiál: Karton, PET Typ balení: obal PET

PARAMETRY:

  • Počet kusů v balení: 2 KS
  • Napětí baterie: 1.5 V
  • Typ baterie: D
  • Druh baterie: alkalické
  • Skladovatelnost: 5 let
  • Zaměnitelné za typy: D, LR20, AM1, 13A, MN1300

Stav produktu

Na ilustrační fotografii je obal v jiném barevném provedení. Pouze rozbaleno, tzn. nové zboží s plnou zárukou v poškozeném obalu.

Kód produktu

Náš kód tohoto produktu je 366754

Firma: LIMAL (CZ) s.r.o.
Detail produktu: www.rozbaleno.cz
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

LIMAL (CZ) s.r.o.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.