Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Odborní asistenti v administrativě Odborný administrativní pracovník PR a marketingu. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18350 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-28. Volných pracovních míst: 1. Zástup na MD, interní a externí PR, správa webových stránek, příprava podkladů pro komunikaci s médii, organizace odborných a společ. akcí, příprava komun. a market. kampaní, tvorba propagačních tiskovin, komunikace na sociálních sítích, správa lékařské knihovny. VŠ vzdělání, praxe v PR a marketingu, výborná znalost práce na PC včetně MS Office (Excel, Word), znalost práce s fotoaparátem a úpravou fotografií, ŘP "B", organizační schopnosti, silné komunikační a prezentační dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k řešení úkolů. Příjemné prac. prostředí a přátelský kolektiv, možnost vzdělávání a osobního růstu, zajímavé fin. ohodnocení a zaměst. benefity, nástup dle dohody. Přihláška uchazeče musí obsahovat: Strukturovaný životopis, vč. informace o dosavadní praxi fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů Přihlášku zasílejte do 9.12.2016 na e-mailovou adresu nebo poštou. Obálku označte "Pracovník - PR a marketing".. Pracoviště: Uherskohradišťská nemocnice a.s. [2], J. E. Purkyně, č. 365, Uherské Hradiště, okres Uherské Hradiště, 686 06 Uherské Hradiště 6. Informace: AdélaValíčková, +420 572 529 320,724 473 141, valicka@nemuh.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště, poslední změna: 2016-11-29T00:55:47.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: Odborný administrativní pracovník PR a marketingu
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Uherském Hradišti
Kraj: Zlínský
Okres: Uherské Hradiště
Mzdové rozpětí od: 18350
Pracovní poměr od: 28.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Zástup na MD, interní a externí PR, správa webových stránek, příprava podkladů pro komunikaci s médii, organizace odborných a společ. akcí, příprava komun. a market. kampaní, tvorba propagačních tiskovin, komunikace na sociálních sítích, správa lékařsk...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Uherskohradišťská nemocnice a.s.
Ulice: J. E. Purkyně
Obec: Uherské Hradiště
: Uherské Hradiště
Kontaktní osoba: AdélaValíčková
Kontaktní telefon: +420 572 529 320,724 473 141
Kontaktní email: valicka@nemuh.cz
Kraj: Zlínský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.