Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace SPECIALISTA ODDĚLENÍ PŘÍPRAVY A ŘÍZENÍ PROJEKTŮ na odboru strategického rozvoje a dotací Magistrátu města Liberec. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18590 Kč, max. 27950 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-12. Volných pracovních míst: 1. Pracovní poměr nyní na dobu určitou 1 rok s předpokladem jeho změny na dobu neurčitou. Nástup možný ihned, případně dle vzájemné dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 7. prosince 2016. Platová třída 11 v tarifním rozpětí 18.590 Kč až 27.950 Kč (podle zápočtu let odborné praxe). Po úspěšném zapracování a poskytnutí ostatních pohyblivých složek platu nabízíme celkový hrubý plat ve výši 32 - 35 tis. Kč. Další zaměstnanecké výhody jsou garantované kolektivní smlouvou. Předpoklady: státní občanství ČR (případně i cizí státní občanství s trvalým pobytem v ČR), dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka. Požadavky: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu; zkušenosti s řízením projektů; velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, dobrá znalost práce s PC (Windows, Microsoft Office), řidičský průkaz sk. B; samostatnost, flexibilita, kreativita, vysoké pracovní nasazení; schopnost analyticky a koncepčně myslet. Uvítáme: znalost problematiky fondů a operačních programů EU, praxi ve veřejné správě, zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek, znalost německého nebo anglického jazyka. Přihlášku i osobní dotazník lze stáhnout na webových stránkách města na adrese http://www.liberec.cz/okt/.. Pracoviště: STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC, nám. Dr. E. Beneše, č. 1, Liberec, okres Liberec, 460 01 Liberec 1. Požadované dovednosti: , . Informace: MiroslavKřepel, +420 485 243 761, krepel.miroslav@magistrat.liberec.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec, poslední změna: 2016-11-22T01:45:30.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: SPECIALISTA ODDĚLENÍ PŘÍPRAVY A ŘÍZENÍ PROJEKTŮ na odboru strate
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Liberci
Kraj: Liberecký
Okres: Liberec
Mzdové rozpětí od: 18590
Mzdové rozpětí do: 27950
Pracovní poměr od: 12.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pracovní poměr nyní na dobu určitou 1 rok s předpokladem jeho změny na dobu neurčitou. Nástup možný ihned, případně dle vzájemné dohody. Uzávěrka pro doručení přihlášek uchazečů je dne 7. prosince 2016. Platová třída 11 v tarifním rozpětí 18.590 Kč až ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC
Ulice: nám. Dr. E. Beneše
Obec: Liberec
: Liberec I-Staré Město
Kontaktní osoba: MiroslavKřepel
Kontaktní telefon: +420 485 243 761
Kontaktní email: krepel.miroslav@magistrat.liberec.cz
Kraj: Liberecký
Telefon: 485 243 761
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.