Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace Pracovník kvality -péče o zákazníky. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. z.: 8.11.2016 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Z důvodu rozšíření našeho závodu v Kopřivnici hledáme pracovníka na pozici: Pracovník kvality -péče o zákazníky Vaše budoucí úkoly: Péče o zákazníky a interní pracovník kvality pro vyřizování zákaznických reklamací a zavádění Pravidelné návštěvy u zákazníků - udržování kontaktů i mimo reklamační řízení Podpora závodu při vyřizování zákaznických reklamací a QRQS-projednání příčin a zavádění opatření vedoucích k vyvarování se chyb Péče a vyhodnocování zákaznických portálů b2b BMW, Ford, VW-Gruppe Zpracování reklamací v SAP Naše požadavky na Vás: Ukončené vysokoškolské vzdělání technického zaměření Velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka slovem a písmem Praxe v automobilovém průmyslu Počítačové dovednosti (MS-Office, Excel, Word, QS-STAT, SAP) Samostatnost, analytické myšlení, schopnost prosadit se, smysl pro týmovou práci Připravenost cestovat Zkušenosti: VDA 6.3, interní auditor Znalost CSR, VW, BMW, Ford Znalost SAP (Q-Modul) Znalost hlavních nástrojů - APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC, řešení problémů Nabízíme: Dobré finanční ohodnocení Profesní růst, možnost zahraničních stáží Podporu odborného vzdělávání a osobního rozvoje Podporu jazykového vzdělávání Stravenky, penzijní připojištění, pomoc s případnou relokací. Vhodné pro absolventy VŠ, cizince. Pracoviště: Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Průmyslový park, č. 308, Kopřivnice, okres Nový Jičín, 742 21 Kopřivnice. Informace: MarcelaBabišová, +420 556 806 061,775 552 157, marcela.babisova@roechling-automotive.de . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín, poslední změna: 2016-12-08T00:13:25.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: Pracovník kvality -péče o zákazníky
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Novém Jičíně
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Nový Jičín
Mzdové rozpětí od: 35000
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: z.: 8.11.2016 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Z důvodu rozšíření našeho závodu v Kopřivnici hledáme pracovníka na pozici: Pracovník kvality -péče o zákazníky Vaše budoucí úkoly: Péče o zákazníky a interní pracovník kvality pro vyřizování zákaz...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o.
Ulice: Průmyslový park
Obec: Kopřivnice
: Vlčovice
Kontaktní osoba: MarcelaBabišová
Kontaktní telefon: +420 556 806 061,775 552 157
Kontaktní email: marcela.babisova@roechling-automotive.de
Kraj: Moravskoslezský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.