Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace . Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17100 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. Tajemník Magistrátu města Jablonec nad Nisou vyhlašuje výběrové řízení na pozici REFERENT ODBORU STAVEBNÍHO A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ MAGISTRÁTU MĚSTA JABLONEC NAD NISOU 10. platová třída Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání na úseku životního prostředí se zaměřením na vodní hospodářství; znalost zákona č. 254/2001 Sb., o vodách v platném znění a předpisů souvisejících; uvítáme znalost dalších právních předpisů v oblasti veřejného práva (stavební zákon, správní řád), znalost práce s mapovými podklady a orientaci místopisu statutárního města Jablonec nad Nisou a okolí; odpovědnost, samostatnost, flexibilita; dobré komunikační schopnosti pro jednání s právnickými a fyzickými osobami; uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, internet); řidičský průkaz skupiny B Popis vykonávané práce: Jedná se o výkon státní správy v přenesené působnosti na úseku životního prostředí - vodního hospodářství, dle zákona č. 254/2001 Sb., o vodách v platném znění, zákona č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu v platném znění a souvisejících právních předpisů. Jedná se zejména o vedení správních řízení, provádění dozorové činnosti včetně vedení řízení o přestupcích a jiných správních deliktech. Doba neurčitá. Přihlášky do 30. listopadu 2016 do 12 hod. Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů najdete na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa... Pracoviště: Statutární město Jablonec nad Nisou - Magistrát města, Mírové náměstí, č. 3100, Jablonec nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: PavlínaReichelová, +420 483 357 364, reichelova@mestojablonec.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou, poslední změna: 2016-10-19T00:45:45.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Jablonci nad Nisou
Kraj: Liberecký
Okres: Jablonec nad Nisou
Mzdové rozpětí od: 17100
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Tajemník Magistrátu města Jablonec nad Nisou vyhlašuje výběrové řízení na pozici REFERENT ODBORU STAVEBNÍHO A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ MAGISTRÁTU MĚSTA JABLONEC NAD NISOU 10. platová třída Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Statutární město Jablonec nad Nisou
Ulice: Mírové náměstí
Obec: Jablonec nad Nisou
: Jablonec nad Nisou
Kontaktní osoba: PavlínaReichelová
Kontaktní telefon: +420 483 357 364
Kontaktní email: reichelova@mestojablonec.cz
Kraj: Liberecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.