Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace REFERENT/KA REGISTRACE VOZIDEL, TECHNIK. Požadovaná úroveň vzdělání: Vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17100 Kč, max. 25740 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. DŮLEŽITÉ INFORMACE O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY A POŽADOVANÝCH PŘÍLOHÁCH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ JSOU UVEDENY NA ADRESE: www.zamberk.cz/úřední deska/personální záležitosti Předpokládaný termín nástupu: 01.01.2017, příp. dle dohody Vaše přihlášky v písemné podobě doručte nejpozději do 03.11.2016 včetně na adresu: Městský úřad Žamberk, vedoucí kanceláře tajemníka, Masarykovo nám. 166, 564 01 Žamberk. Telefon: 465 670 200, e-mail: r.krenova@zamberk.eu . Obálku označte: „NEOTVÍRAT – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ REFERENT/KA SPDO: registrace, technik“ Požadujeme: min. vyšší odborné vzdělání, řidičský průkaz sk. B, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, umění jednat s lidmi, dovednost pracovat na PC (Office, Windows, Excel, Word, Internet), samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat. Výhodou: vzdělání strojírenského nebo dopravního zaměření, znalost správního řízení, znalost zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích Charakteristika vykonávané práce: výkon státní správy ve věcech podmínek provozu na pozemních komunikacích v oblasti evidence vozidel – vedení registru vozidel, výkon státní správy na úseku schvalování technické způsobilosti jednotlivě dovezeného, přestavěného nebo vyrobeného vozidla. Předpoklady: státní občanství ČR, u cizího státního občana trvalý pobyt v ČR, dosažení věku 18 let, svéprávnost, bezúhonnost. Nabízíme: možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu, 10. platovou třídu... Pracoviště: Město Žamberk, Masarykovo náměstí, č. 166, Žamberk, okres Ústí nad Orlicí, 564 01 Žamberk. Informace: RadomíraKřenová, +420 465 670 200, r.krenova@zamberk.eu . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí, poslední změna: 2016-10-15T00:45:23.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: REFERENT/KA REGISTRACE VOZIDEL, TECHNIK
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vyšší odborné
Úřad práce: Úřad práce v Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Okres: Ústí nad Orlicí
Mzdové rozpětí od: 17100
Mzdové rozpětí do: 25740
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: DŮLEŽITÉ INFORMACE O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY A POŽADOVANÝCH PŘÍLOHÁCH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ JSOU UVEDENY NA ADRESE: www.zamberk.cz/úřední deska/personální záležitosti Předpokládaný termín nástupu: 01.01.2017, příp. dle dohody Vaše přihlášky v písemné podob...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Město Žamberk
Ulice: Masarykovo náměstí
Obec: Žamberk
: Žamberk
Kontaktní osoba: RadomíraKřenová
Kontaktní telefon: +420 465 670 200
Kontaktní email: r.krenova@zamberk.eu
Kraj: Pardubický

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.