Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Vedoucí v oblasti administrativních agend Projektový manažer/ka - Water saving. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 1. pracoviště Zlín - Prštné - Popis pozice a odpovědností - založení nové divize se zaměřením na nabídku portfolia produktů, staveb a technologií v oblasti šetření vodou, zodpovědnost za obchodní výsledky a chod divize, komunikace se zákazníky a ostatními pověřenými osobami, řešení vzniklých i potenciálních problémů, zodpovídá za cenové kalkulace - Požadavky - Vysokoškolské vzdělání, samostatnost, analytické myšlení, 100% spolehlivost, systematický přístup k práci, důraz na maximální kvalitu a detail, dochvilnost, reprezentativní vystupování a jednání, řidičské oprávnění typu B – aktivní řidič, co se nebojí jezdit delší vzdálenosti, nadstandardní znalost práce na PC – Powerpoint, Word, Excel, Outlook, znalost anglického jazyka výhodou, nadšení a touha něco dokázat, ochotu a přesvědčení pracovat a zastupovat společnost včetně prezentace jejího pozitivního obrazu - Co nabízíme: pevnou mzdu + výkonnostní složku (za dosažení cílů), maximální důvěru a podporu samostatnosti, mobilní telefon, notebook a služební automobil na náklady zaměstnavatele, možnost seberealizace, být v dlouhodobém horizontu součástí vrcholového managementu společnosti NWT a.s. - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: veronika.ocadlikova@nwt.cz .. Pracoviště: NWT a.s. - Zlín Tř. T. Bati 269, třída Tomáše Bati, č. 269, Zlín, okres Zlín, 760 01 Zlín 1. Požadované dovednosti: , . Informace: VeronikaOčadlíková, +420 570 570 491, veronika.ocadlikova@nwt.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž, poslední změna: 2017-01-26T01:25:56.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: Projektový manažer/ka - Water saving
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Kroměříži
Kraj: Zlínský
Okres: Zlín
Mzdové rozpětí od: 20000
Pracovní poměr od: 1.2.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: pracoviště Zlín - Prštné - Popis pozice a odpovědností - založení nové divize se zaměřením na nabídku portfolia produktů, staveb a technologií v oblasti šetření vodou, zodpovědnost za obchodní výsledky a chod divize, komunikace se zákazníky a ostatní...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: NWT a.s.
Ulice: třída Tomáše Bati
Obec: Zlín
: Prštné
Kontaktní osoba: VeronikaOčadlíková
Kontaktní telefon: +420 570 570 491
Kontaktní email: veronika.ocadlikova@nwt.cz
Kraj: Zlínský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.