Administrativa, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Vedoucí v oblasti administrativních agend Manažer/ka. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 29000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01 do 2018-09-30. Volných pracovních míst: 1. Místo výkou práce: Moravskoslezský kraj, kancelář U Studia 2654/33, Ostrava - Zábřeh V případě zájmu zašlete na email info@klastr-socialnich-podniku.cz tyto přílohy: - strukturovaný profesní životopis (s fotografií) ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech, které se týkají pracovní náplně, - originál nebo ověřená kopie výpisu z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce (postačí doložit u pohovoru) - prostá kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a případně doklady prokazující splnění odborné způsobilosti. -Souhlas s poskytnutím osobních údajů: V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, souhlasím se zpracováním mých osobních údajů, které jsem společnosti Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s. poskytl v souvislosti s žádostí o přijetí do zaměstnání. Pracovní náplň: zajištění činnosti kanceláře a organizace akcí klastru, koordinace činnosti pracovníků kanceláře a pracovních týmů na projektech, realizace aktivit vedoucích k zajišťování finančních zdrojů pro činnost klastru, administrace dotačních projektů klastru, vyhledávání dotačních příležitostí pro klastr a jeho členy, monitoring požadavků členů klastru a jejich průběžné vyhodnocování Kvalifikace: ekonomické nebo sociální zaměření, zkušenosti v řízení projektů zaměřených na sociální oblast, aktivní znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků vítána, znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B Zkušenosti: znalost stávajících institucionálních struktur v oblasti sociální ekonomiky a sociálních inovací v ČR a MSK, znalost alespoň jedné agendy zaměřené na sociální oblast, zejména v MSK, znalost dotačních programů MPSV zaměřených na sociální problematiku Osobní profil: samostatnost a iniciativa, jazykové znalosti, znalost oboru sociálního podnikání, komunikativnost a vystupování, marketingové schopnosti, smysl pro sociální inovace, flexibilita - učení se novým věcem Možnost prodloužení na dobu neurčitou.. Pracoviště: Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s., U Studia, č. 2654, Ostrava, okres Ostrava-město, 700 30 Ostrava 30. Informace: LenkaBlahutová, info@klastr-socialnich-podniku.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava, poslední změna: 2016-08-23T00:56:31.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Administrativa
Požadovaná profese: Administrativní pracovník
Upřesnění pozice: Manažer/ka
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Ostravě
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Ostrava - město
Mzdové rozpětí od: 29000
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Pracovní poměr do: 30.9.2018
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkou práce: Moravskoslezský kraj, kancelář U Studia 2654/33, Ostrava - Zábřeh V případě zájmu zašlete na email info@klastr-socialnich-podniku.cz tyto přílohy: - strukturovaný profesní životopis (s fotografií) ve kterém budou uvedeny údaje o dos...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Klastr sociálních inovací a podniků - SINEC z.s.
Ulice: U Studia
Obec: Ostrava
: Zábřeh
Kontaktní osoba: LenkaBlahutová
Kontaktní email: info@klastr-socialnich-podniku.cz
Kraj: Moravskoslezský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.