Adiktologové Adiktolog/adiktoložka. Požadovaná

Adiktologové Adiktolog/adiktoložka. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 Kč, max. 27000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-09. Volných pracovních míst: 1. pracoviště Kroměříž - bakalářské/VŠ vzdělání v oboru adiktologie - vhodné i pro absolventy, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost - Pracovní poměr na dobu určitou s možností převodu na dobu neurčitou po zkušební době, nástup možný ihned - Nabízíme dobré platové podmínky s osobním příplatkem, možnost absolvování kompletního specializačního vzdělávání na náklady zaměstnavatele, zkušený pracovní kolektiv s dobrými mezilidskými vztahy, poskytnutí služebního bytu - Uchazeči předloží písemnou přihlášku se jménem, příjmením, titulem, místem trvalého pobytu (vč. čísla telefonu) a doplněné životopisem s přehledem dosavadních zaměstnání, odborných znalostí a dovedností na adresu: pam@pnkm.cz . Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Psychiatrická nemocnice v Kroměříži, Havlíčkova, č. 1265, Kroměříž, okres Kroměříž, 767 01 Kroměříž 1. Informace: AdélaStoklasová, stoklasovaa@pnkm.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž, poslední změna: 2017-01-03T01:46:13.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Adiktolog/adiktoložka
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce v Kroměříži
Kraj: Zlínský
Okres: Kroměříž
Mzdové rozpětí od: 18000
Mzdové rozpětí do: 27000
Pracovní poměr od: 9.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: pracoviště Kroměříž - bakalářské/VŠ vzdělání v oboru adiktologie - vhodné i pro absolventy, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost - Pracovní poměr na dobu určitou s možností převodu na dobu neurčitou po zkušební době, nástup možný ihned - Nabízíme...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Psychiatrická nemocnice v Kroměříži
Ulice: Havlíčkova
Obec: Kroměříž
: Kroměříž
Kontaktní osoba: AdélaStoklasová
Kontaktní email: stoklasovaa@pnkm.cz
Kraj: Zlínský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.