Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v okrese Trutnov

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Zavedený 3* hotel ve Svobodě nad Úpou. Nabízíme

Nabídka
2.3.2017
Zavedený 3* hotel ve Svobodě nad Úpou. Nabízíme
Trutnov
58 000 000 Kč

Hotelový komplex čtyři hvězdičky

Nabídka
20.2.2017
Hotelový komplex čtyři hvězdičky
Trutnov
80 000 000 Kč

Hotelový komplex 4*, Špindlerova bouda, Špindlerův Mlýn. Připravili jsme pro Vás ojedinělý prodej luxusního 4*hotelu a penzionu v jedné z nejprestižnějších zimních destinací v Evropě, který se nachází na hřebenech Krkonoš,1208m.n.m.,8km od Špindlerova Mlýna. Hotelový komplex se rozkládá na ploše 50 639 m2 na česko-polských hranicích a skládá se z hotelu" Špindlerova Bouda ", Dependance hotelu vzdáleného 80m od hlavní budovy, budovy pro personál, Sportcentra s večerním osvětlením (tenisové kurty, hřiště na volejbal, nohejbal, basketbal). Studie pro vybudování Sport baru (bowling, kulečníkový sál a šipky, squash a minigolf).Parkoviště pro cca 200 aut (20 autobusů). Čtyřpodlažní hotel je po kompletní rekonstrukci(2005), má celkem 42 pokojů (122lůžek). V přízemí hotelového komplexu se nachází hotelová rest., rautová rest., nová pasantní rest. ve stylu zimní zahrady, billiard club, lobby bar a kongresové centrum, které je ozvučeno a vybaveno nejmodernější zvukovou a projekční technikou(cca 100 míst).Relax centrum: prosklený bazén s dětským brouzdalištěm, whirpoolem, masážními sprchami a saunou s odpočívárnou.K dispozici je také půjčovna lyží a kol.V třípodlažní ubytovací části se nacházejí 4 kategorie pokojů dle náročnosti klienta.V roce 2007 byla otevřena nová Dependance hotelu, zast.pl.1939m2, která má celkem 29 pokojů(74 lůžek)pro hosty a 4 pokoje pro personál.Hotel Dependance je dálkově řízen centrálním PC z recepce hlavní budovy. Všechny hotelové pokoje jsou stylově vybaveny novým nábytkem. Součástí areálu je personální budova (13 pokojů) s garážovým stáním (4 auta), která je spojena s hlavní budovou tunelem. Součástí prodeje je také technické vybavení spojené s provozem hotelu (pojezdové frézy, apod).Veškeré sportovní vyžití–cyklotrasy, lyžařské trasy, lyžařské vleky, bobová dráha.Vlastní SKI bus ke sjezdovkám, zajištění spojení mezi hotelem a Špindlerovým mlýnem. Areál je součastně v provozu, má stálou zavedenou klientelu díky navázané spolupráci s cestovními kancelářemi, stálý zisk a výbornou polohu. Volný po dohodě. Veškeré další informace na požádání. Nabídka č. 13231. Tř. energ. náročnosti budovy G ID nabídky: N13231.

Prodej, penzion, 351 m2, Hořejší Vr

Nabídka
20.10.2016
Prodej, penzion, 351 m2, Hořejší Vr
Trutnov
15 750 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivní prodej zavedeného penzionu - užitná plocha 480 m2, 693 m n.m. Hořejší Vrchlabí, okr. Trutnov, s pozemky o rozloze 2926 m2. Penzion je po celkové rekonstrukci (zateplen, nová střecha, rozvody vody a elektřiny, 5-ti komorová plastová okna, plastové dveře, zastřešení terasy – markýza na el.ovládání, kamerový systém). Je nadstandardně zařízen a prodává se s veškerým vybavením (uzavíratelný výčep, stoly, židle, lednice, mrazáky, ložní povlečení, nádobí, veškeré vybavení kuchyně určené pro stravování pro hosty, fréza na sníh atd.) a i s internetovou doménou. Penzion má k dispozici 7 apartmánů, 3 pokoje, kuchyně s výdejními okénky, výčep pro 15 osob, jídelna pro 30 osob, sociální zázemí, bazén, privátní byt. Kapacita penzionu je 40 osob. Dispozice: suterén s přístupem z parkoviště – 2 apartmány, vířivka, místnost pro volnočasové vyžití (fotbálek atd.), lyžárna se žebříky na sušení šatstva. Přízemí s přístupem z parkoviště: 3 apartmány, privátní byt, kuchyně, jídelna a výčep, soukromá koupelna s rohovou vanou, technická místnost, sociální zázemí. Patro s přístupem z ulice – 2 apartmány, 3 pokoje, jídelna, kuchyně, sprchový kout, WC – toto společné jen pro 3 pokoje, apartmány mají vše vlastní, lyžárna se žebříky na sušení šatstva. Apartmány mají vlastní vybavení – kuchyňská linka, lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovar. konvice, nádobí, jsou 4 lůžkové nebo 3 lůžkové s možností přistýlky, mají vlastní sprchový kout a WC, jídelní stůl, židle, komody. K penzionu náleží venkovní dřevěné sezení s grilem, hřiště pro děti. IS – vl. studna, elektřina 230/380V, topení centrální na tuhá paliva, vlastní záložní zdroj (elektrocentrála).Je zde celoroční vyžití – v zimě zdarma Skibusy pro svoz hostů na sjezdovky, v létě bazén a horská turistika. Špindlerův Mlýn vzdálen 15 km. Ev. číslo: 13822.

Prodej penzionu Trutnov

Nabídka
18.4.2016
Prodej penzionu Trutnov
Trutnov
8 600 000 Kč

Zprostředkujeme Vám Dva v jednom. Prodej dvou atypických objektů v žádané lokalitě. Jedním z objektů je penzion s pokoji, restaurační částí, kuchyní a veškerým potřebným zázemím. Objekt je kompletně zařízen a připraven k okamžitému užívání. Kompletní zařízení budovy je součástí kupní ceny. Nízké provozní náklady. Ostatní údaje jsou na vyžádání, případně předmětem osobního jednání při prohlídce. Sousední nemovitost je z části roubená stavba k bydlení a po zdařilé rekonstrukci, se zděnou přístavbou, vhodnou jako hospodářské zázemí např. pro případný chov, ustájení, sklady aj. V patře možnost dobudování dalších užitných prostor, ubytovací kapacity aj. Nemovitosti se nachází v okrajové části obce s vlastním parkováním pro vice vozidel. Plocha vlastního pozemku, umožňuje rekreační vyžití pro děti i dospělé s možností dobudování. Posezení, grilování, možnost dalších venkovních atrakcí, nebo pozemek využít pro chov hospodářských zvířat. Možnost dostavby. Obcí prochází cyklotrasa podhůří Krkonoš. Do Vrchlabí 38 km, Jánské lázně 12km, vodní nádrž Rozkoš, Dvůr Králové 15km, Babiččino udolí a další významné turistické cíle. V zimním období pak v blízkosti skicentrum Mladé Buky a skiareál Petříkovice. Blízkost Krkonoš a snadná dostupnost do celého pohoří z místa, které není v sezonu přelidněné, předurčuje toto místo, jako klidné se snadnou dostupností v zimním i letním období. Klid a pohodu při pobytu, umocňuje i základní občanské vybavení v obci. Tento areál přímo vybízí k využití jako školící středisko, rekreační areál pro firmu, případně luxusní rodinné sídlo. Případně jako součást sítě rekreačních objektů s nabídkou ubytovací kapacity a dovolenkových aktivit pro širokou veřejnost. Vhodné jako bydlení s podnikatelskou aktivitou. Jednání o ceně je možné. Předpokladem je nezbytná prohlídka areálu. Ev. číslo: 17171.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes