Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Olomoucký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Chalupa 5+KK s pozemkem 556 m2, Sta

Nabídka
3.12.2016
Chalupa 5+KK s pozemkem 556 m2, Sta
Šumperk
1 500 000 Kč

Zprostředkujeme Vám exkluzívně prodej pěkné chalupy 5+ KK se zastavěnou plochou 160 m2 a pozemkem o výměře 556 m2 v žádané lokalitě ve Starém Městě pod Kralickým Sněžníkem. Chalupa byla v minulosti pronajímána a udržována jako turistická ubytovna. Objekt lze zrekonstruovat na penzion nebo jiné ubytovací zařízení. K domu je přistavěna hospodářská budova o ploše cca 100 m2 , která může sloužit jako sklad pro zahradní nábytek, kola nebo lyže, případně jako garáž a sklad pro auta, sekačku a zahradní nářadí. V přízemí domu je ložnice a velká společenská místnost s kuchyní a jídelnou. Pod kuchyní se nachází sklep. V prvním patře jsou tři ložnice. Každá místnost má vlastní starožitná kachlová kamna na tuhá paliva, která jsou součástí nabídky. Za domem je vyzděná stodola se zastavěnou plochou 63 m2, která vyžaduje opravu střechy. Stodolu lze přebudovat na správcovský domek nebo další prostory k ubytování hostů. Vedle chalupy je na vyvýšeném místě terasa s venkovním krbem a udírnou. Objekt lze rovněž využívat pro vlastní rekreační bydlení. Chalupa má velmi dobrou polohu. Nachází se cca 900 m od SKI areálu v Kunčicích se 4,5 km sjezdovek a novou čtyř-sedačkou a po úpravě bude velmi vhodná k pronájmu milovníkům lyžování a romantického pobytu v přírodě. Malebné centrum města je vzdálené 1.400 m. Autobusová zastávka je 150 m od domu. Oblíbené jsou i pěší procházky nebo jízdy na kolech do okolních známých středisek, jako Paprsek apod. Parcely okolo nabízené nemovitosti o velikosti 3.004 m2 lze přednostně odkoupit od České republiky. Doporučujeme jako velmi výhodnou investici. Ev. číslo: 20330. + Provize RK.

Rekreační zařízení s ubytovací kapa

Nabídka
3.12.2016
Rekreační zařízení s ubytovací kapa
Šumperk
9 999 999 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej rekreačního zařízení Hotelu s celkovou plochou pozemku 12 747 m2 Oskava okres Šumperk. Objekt slouží jako hotel s restaurací a se zázemím pro rodinnou rekreaci, společenské akce, školící středisko, školy v přírodě atd. K těmto účelům jsou areál a prostory stále využívány. Budova zkolaudována v r. 1978 jako rekreační a školící středisko. Kuchyně byla v r. 2006 nově rekonstruována s moderní technologií. Čistička odpadních vod. Celý objekt a jeho další stavby jako je samostatný dům, chata s grilem, hřiště a samostatná budova s garáží a dílnami. Dále k dispozici volejbalové hřiště, dětské hřiště, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal. V budově je fit centrum – bazén 11 x 6 m a 1,5 x 6 m s mořskou vodou, dále sauna a odpočívárna. Ubytovací kapacita Hotelu 175 lůžek, samostatný dům má 30 lůžek. Hotel je celoročně využíván, firemní oslavy, školy v přírodě, školicí středisko, ubytovací zařízení, wellnes. Součástí hotelu je restaurace, společenská místnost, kavárna, taneční sál, dva školící sály pro 30 a 50 osob. V zimě i v létě je sportovní využití-cyklistika, turistika, lyžování. Šumperk se nachází ve vzdálenosti 22 km. Olomouc je ve vzdálenosti 45 km. Jen pro vážné zájemce. Předmětem prodeje je celá společnost. Energetický štítek zatím nebyl vypracován, uvádíme tedy v souladu s novelou zákona č. 78/2013 Sb. energetickou třídu G. Doporučuji!! Ev. číslo: 20016. Cena včetně provize a právních služeb.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes