Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Hotely, penziony v kraji Královehradecký

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej komerčních prostor na Náměst

Nabídka
25.10.2016
Prodej komerčních prostor na Náměst
Trutnov
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej nemovitosti přímo v historickém centru města Vrchlabí. Naproti zámku a zámeckému parku se nachází Hotel Labuť s restauračním zařízením, který je díky své poloze - čelem situovaným na Náměstí Míru - a kapacitou 24 pokojů s 53 lůžky, ideálním místem pro jakékoliv rekreační vyžití či společenské akce. V přízemí objektu se nachází restaurace Labuť s odděleným salonkem a letní zahrádkou, která Vám umožní příjemné posezení u oběda či kávy. Celková kapacita restaurace zaručuje místa až pro 93 osob. Součástí hotelu je také vnitřní nádvoří s dětským koutkem, velkokapacitním grilem a další prostory pro oslavy, svatby, večírky a jiné akce. V prvním patře hotelu je k dispozici herna vybavená kulečníkem, biliárem, stolním fotbalem a počítačem s připojením k internetu. Virtuální návštěvu můžete uskutečnit na Google Street View ( https://goo.gl/maps/dwUVwcT99mN2 ) nebo na www.booking.com/Hotel-Labut . Bezproblémové zásobování restaurace a hotelu je zajištěno z Labské ulice. Parkovat je možno v uzamykatelných garážích nebo zdarma na nehlídaném parkovišti za hotelem. Nemovitost je vhodná jak svým umístěním přímo na náměstí, tak členitou dispozicí nejen pro hotelové a gastronomické služby. V jednotlivých patrech budovy se nabízí realizace různých podnikatelských aktivit jako například obchodní centrum, firemní sídlo, kanceláře, sklady, showroom či jiné aktivity dle uvážení a podnikatelského záměru koncového klienta. Ve druhém, třetím a čtvrtém nadzemním podlaží budovy se nachází zázemí hotelu, kde je variant následného business plánu takřka neomezený. Nový majitel může pokračovat za současných podmínek a dispozic například krátkodobými pronájmy z turistického ruchu. V případě zájmu o bližší info či sjednání osobní prohlídky nemovitosti mě nevahejte kontaktovat. Ev. číslo: 601998. Informace o ceně v RK.

prodej pensionu s restaurací, Vrchl

Nabídka
25.10.2016
prodej pensionu s restaurací, Vrchl
Trutnov
Cena neuvedena

Prodej hotelu Labuť, 2.280m2

Nabídka
24.10.2016
Prodej hotelu Labuť, 2.280m2
Trutnov
Cena neuvedena

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej nemovitosti přímo v historickém centru města Vrchlabí. Naproti zámku a zámeckému parku se nachází Hotel Labuť s restauračním zařízením, který je díky své poloze - čelem situovaným na Náměstí Míru - a kapacitou 24 pokojů s 53 lůžky, ideálním místem pro jakékoliv rekreační vyžití či společenské akce. V přízemí objektu se nachází restaurace Labuť s odděleným salonkem a letní zahrádkou, která Vám umožní příjemné posezení u oběda či kávy. Celková kapacita restaurace zaručuje místa až pro 93 osob. Součástí hotelu je také vnitřní nádvoří s dětským koutkem, velkokapacitním grilem a další prostory pro oslavy, svatby, večírky a jiné akce. V prvním patře hotelu je k dispozici herna vybavená kulečníkem, biliárem, stolním fotbalem a počítačem s připojením k internetu. Virtuální návštěvu můžete uskutečnit na Google Street View ( https://goo.gl/maps/dwUVwcT99mN2 ) nebo na www.booking.com/Hotel-Labut . Bezproblémové zásobování restaurace a hotelu je zajištěno z Labské ulice. Parkovat je možno v uzamykatelných garážích nebo zdarma na nehlídaném parkovišti za hotelem. Nemovitost je vhodná jak svým umístěním přímo na náměstí, tak členitou dispozicí nejen pro hotelové a gastronomické služby. V jednotlivých patrech budovy se nabízí realizace různých podnikatelských aktivit jako například obchodní centrum, firemní sídlo, kanceláře, sklady, showroom či jiné aktivity dle uvážení a podnikatelského záměru koncového klienta. Ve druhém, třetím a čtvrtém nadzemním podlaží budovy se nachází zázemí hotelu, kde je variant následného business plánu takřka neomezený. Nový majitel může pokračovat za současných podmínek a dispozic například krátkodobými pronájmy z turistického ruchu. V případě zájmu o bližší info či sjednání osobní prohlídky nemovitosti mě nevahejte kontaktovat. Ev. číslo: 599953. Informace o ceně v RK.

Prodej, penzion, 351 m2, Hořejší Vr

Nabídka
20.10.2016
Prodej, penzion, 351 m2, Hořejší Vr
Trutnov
15 750 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivní prodej zavedeného penzionu - užitná plocha 480 m2, 693 m n.m. Hořejší Vrchlabí, okr. Trutnov, s pozemky o rozloze 2926 m2. Penzion je po celkové rekonstrukci (zateplen, nová střecha, rozvody vody a elektřiny, 5-ti komorová plastová okna, plastové dveře, zastřešení terasy – markýza na el.ovládání, kamerový systém). Je nadstandardně zařízen a prodává se s veškerým vybavením (uzavíratelný výčep, stoly, židle, lednice, mrazáky, ložní povlečení, nádobí, veškeré vybavení kuchyně určené pro stravování pro hosty, fréza na sníh atd.) a i s internetovou doménou. Penzion má k dispozici 7 apartmánů, 3 pokoje, kuchyně s výdejními okénky, výčep pro 15 osob, jídelna pro 30 osob, sociální zázemí, bazén, privátní byt. Kapacita penzionu je 40 osob. Dispozice: suterén s přístupem z parkoviště – 2 apartmány, vířivka, místnost pro volnočasové vyžití (fotbálek atd.), lyžárna se žebříky na sušení šatstva. Přízemí s přístupem z parkoviště: 3 apartmány, privátní byt, kuchyně, jídelna a výčep, soukromá koupelna s rohovou vanou, technická místnost, sociální zázemí. Patro s přístupem z ulice – 2 apartmány, 3 pokoje, jídelna, kuchyně, sprchový kout, WC – toto společné jen pro 3 pokoje, apartmány mají vše vlastní, lyžárna se žebříky na sušení šatstva. Apartmány mají vlastní vybavení – kuchyňská linka, lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovar. konvice, nádobí, jsou 4 lůžkové nebo 3 lůžkové s možností přistýlky, mají vlastní sprchový kout a WC, jídelní stůl, židle, komody. K penzionu náleží venkovní dřevěné sezení s grilem, hřiště pro děti. IS – vl. studna, elektřina 230/380V, topení centrální na tuhá paliva, vlastní záložní zdroj (elektrocentrála).Je zde celoroční vyžití – v zimě zdarma Skibusy pro svoz hostů na sjezdovky, v létě bazén a horská turistika. Špindlerův Mlýn vzdálen 15 km. Ev. číslo: 13822.

Penzion - exkluzivní chalupa

Nabídka
17.10.2016
Penzion - exkluzivní chalupa
Trutnov
5 990 000 Kč

Prodej, penzion - exkluzivní chalupa po rekonstrukci, u sjezdovky, Vrchlabí, 816 m2.Jedná se o exkluzivní stylovou nemovitost po celkové nákladné rekonstrukci, o zastavěné ploše 140 m2 a celkovém pozemku 906 m2. Prodává se včetně kompletního stylového vybavení. Určitě se podívejte na video - dozvíte se více než na prohlídce - je zde: https://www.youtube.com/watch?v=DktDf-WGYTQ Je zde nová plechová střecha, okna, podlahy. V obývacím pokoji je masivní dubová podlaha, kuchyně, přesíň chodba a sociální zařízení mají dlažbu. Pod dlažbou je podlahové topení, v ostatních částech jsou elektrické přímotopy, v kuchyni kachlová kamna a v obývacím pokoji otevřený krb. V přízemí se nachází nádherná plně vybavená kuchyně, velká společenská místnost - obývací pokoj, chodba, exkluzivní velká koupelna s rohovou masážní vanou, toaleta, místnost na potraviny, technická místnost a lyžárna. V patře jsou 3 pokoje a koupelna s toaletou. Voda je z vlastní studny, odpady jsou svedeny do čističky. Při rekonstrukci byla provedena kompletní izolace jak pod objektem, tak ve zdech. K domu náleží venkovní nádherně upravený a udržovaný prostor pro různé odpočinkové aktivity včetně možnosti grilování. Součástí je i zahradní domek. Celé okolí nemovitosti je udržováno, exkluzivní dojem dokresluje i menší jezírko. Nemovitost lze využívat i k soukromé rekreaci či k trvalému bydlení, V těsné blízkosti jsou sjedovky a běžkařské trasy. Je zde také možnost využít nedaleké jízdárny k projížďkám na koních. Blízko je i golfové hřiště. Hypotéku zařídíme. Nabídka číslo 70465Tř. energ. náročnosti budovy G. ID nabídky: 70476.

Prodej areálu s ubytováním

Nabídka
11.10.2016
Prodej areálu s ubytováním
Trutnov
4 950 000 Kč

Prodej areálu s ubytováním, stravovacím provozem a sportovišti v Jestřebích horách.Ve výhradním zastoupení a v rámci prodeje prosperující společnosti, která provozuje restaurační, kulturní a sportovní areál se zavedenou klientelou(i na následující sezóny) nabízíme provoz tohoto zařízení, kde součástí je dlouhodobý, nízký nájem. V ceně jsou vložené investice, které by byly součástí vypořádání při ukončení nájmu a vlastní vybavení. Objekt se nachází v příjemném prostředí v oblasti Jestřebích hor v obci Radvanice a je rozdělen na několik provozů - Restaurační a ubytovací část, noční klub s diskotékou, sportovní - kulturní hala, která je po nedávné vnitřní celkové rekonstrukci v četně sprch a soc. zařízení. Restaurace s pivnicí má kapacitu 60 míst. Pro velké skupiny je k dispozici sál s kapacitou až 120 míst. Plně vybavená kuchyně s profi. zařízením dle platných hygienických norem vč. zázemí. V ubytovací částí se nachází osm útulných, zrekonstruovaných pokojů s vlastním soc. zařízením, pro skupinové pobyty je zde k dispozici 9 vícelůžkových pokojů, vybavená společenská místnost a společné sociální prostory. Celková kapacita lůžek je 90 míst. Jedná se o prosperující multifunkční areál vhodný k podnikání, pro rekreační pobyty, sportovní, kulturní a společenské akce. Více informací v RK. Doporučujeme prohlídku.. Tř. energ. náročnosti budovy G. ID nabídky: 70906.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Hotely, penziony

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes