Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej v okrese Kolín

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Exkluzivní prostorný RD 7+2/4garáž, 300 m2, na

Nabídka
31.10.2014
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: 300 m2
Kolín
6 990 000 Kč

Exkluzivní prostorný RD 7+2/4garáž, 300 m2, na pozemku 4558 m2, krásná lokalita, klid, výhled do kraje.Nabízíme k prodeji kompletně dokončenou hrubou stavbu rodinného domu o velikosti 7+2/4garáž, situovanou na jedinečném pozemku o výměře 4558 m2 v obci Hřiby, okr. Kolín, vzdálenost od Prahy cca 15 km. Stavba je kompletně zastřešená, osazena garážová vrata, veškerá okna a vstupní dveře, použito nízkoenergetické zdivo Ytong Lambda 50 cm (není nutno zateplovat), toalety, koupelny a prádelna jsou od ostatního prostoru v domě odděleny akustickými příčkami, stropy a schody - systém DYWIDAG. Na pozemku vrtaná studna hl. 40 m, vnitřní šířka vrtu 20 cm, sloupec vody 20 m, přítok 300 l/hod., včetně čerpadla. Do domu přivedena el. přípojka o délce 140 m, příprava pro ovládání vrat, branky a kamery (u branky), rozvod vody a osvětlení po celém pozemku, vnější podhledy z CETRIS desek. Střešní krytina ze zinko-magnesiové slitiny s matovým lakem (dlouhá životnost) + okapy + sněhové zábrany. Ve střeše 2 ks světlovodů, 2 ks výlezových oken zn. ROTO-FRANK se zatepleným rámem a nerozbitným sklem. V domě hotová příprava pro rozvod elektřiny (vysekány drážky). Dům je osazen plastovými okny z německých profilů VEKA (profily vyráběny na zakázku v Německu). Okna mají zabezpečení proti odvrtání zvenčí, proti vypáčení, v přízemí mají zamykatelné kliky a nerozbitná skla. Vchodové dveře a dveře z kotelny ven jsou z hliníku (velmi odolné proti neoprávněnému vniknutí do domu). Hlavní vchodové dveře jsou opatřeny nerozbitným trojsklem. V obývacím prostoru jsou hliníkové trojdílné skládací dveře na zahradu, opatřeny izolačním trojsklem. Všechna okna, včetně dveří jsou opatřeny roletovými překlady pro osazení zatahovacích (bezp.) rolet. Před domem je zhotovena točna se zpevněným podkladem (tak jakož přístupová silnice), uprostřed točny je ostrůvek s vývodem vody a elektřiny. Garáž má dvoje vrata s motorem na dálkové ovládání německé zn. HÖRMANN, z toho jedny vrata mají integrované dveře (rozměr vrat 4 x 2,70). V domě 1x dvoukomín (1x krb v přízemí, 1xkrb v patře) a jeden komín pro kotelnu, vše německé značky Schlagman (není nutno zateplovat), jedná se o cihelní komíny s tepelnou izolací. Pozemek je kompletně oplocen. Střešní konstrukce je dimenzována na vyšší zatížení, než bylo třeba. Předpokládaná investice na dokončení cca 2 mil. CZK. Zajímavá příležitost - není pro každého. Doporučujeme. ID nabídky: N13666.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes