Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej v okrese Kolín

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Rozestavěný bungalov 5+kk s UP 151m.Dumrealit.cz

Nabídka
18.12.2014
Rozestavěný bungalov 5+kk s UP 151m.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 5+kk
Obytná pl.: -
Kolín
775 000 Kč

Rozestavěný bungalov 5+ kk s UP 151m.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rozestavěného bungalovu o dispozici 5+ kk s užitnou plochou 151m2 (lze řešit jako bezbariérové bydlení). Dům je velmi dobře a prakticky dispozičně řešen – dominantou je obývací pokoj s kuchyní o výměře 55m2, dále jsou zde 3 pokoje každý o výměře cca 15m2 z toho jeden se šatnou, koupelna, technická místnost se sprchovým koutem, 2 x samostatné WC, šatna/pracovna a praktická spíž u kuchyně. Ze stavby jsou realizovány základy, obvodové zdi, část krovů, k dispozici je připravený materiál na kompletní dokončení střešní konstrukce. V ceně je kompletní sada nových plastových oken a vchodových dveří na celý dům a samozřejmě projektová dokumentace jako součást stavebního povolení. Je složena záloha na čističku odpadních vod. Na pozemku se nachází nová dřevěná zateplená chata (obvodové stěny i střecha) na betonových základech o výměře cca 5,5x5.5m2. V chatě je kuch. linka, krbová kamna a dřevěné schodiště do patra. Celková výměra pozemku je 656m2 (na mapě označeno červeně), pozemek lze rozšířit o cca 679m2 (na mapě označeno zeleně) odkoupením za 50, -Kč/m2. Pozemek se nachází ve velice klidné lokalitě s výhledem do krajiny v obci Přestavlky, která je místní části obce Horný Kruty s dobrou občanskou vybavenost – MŠ, ZŠ 1.stupeň s jídelnou a družinou, pošta, restaurace, zdravotní středisko a další. Vzhledem k malebnosti krajiny je oblast vítanou trasou pro turisty a cykloturisty. Nachází se na historické spojnici mezi městy Sázavou a blízkou Kouřimí. Ev. číslo: 539072. výrazná sleva, včetně provize RK a právních služeb.

Řadový RD 5+kk, s terasou a garáží, pozemek 408 m2

Nabídka
18.12.2014
Řadový RD 5+kk, s terasou a garáží, pozemek 408 m2
Typ RD: -
Dispozice: 5+kk
Obytná pl.: 120 m2
Kolín
3 790 000 Kč

Řadový RD 5+ kk, s terasou a garáží, pozemek 408 m2, Kolín.Jedná se o architektonicky i stavebně velmi dobře provedenou novostavbu řadového rodinného domu o dispozici 5+ kk s terasou, garáží a balkónem, nacházející se v klidné a nově vzniklé části města Kolín - Borky (Spálenka), na pozemku o rozloze 408 m2. V přízemí se po vstupu do domu ocitnete v zádveří, odkud je vstup do koupelny se sprch.koutem a do samostatného WC, dále vstoupíte do prostorného, jiho-západně orientovaného a velmi dobře prosvětleného obývacího pokoje, ze kterého je přímý vstup na terasu, která je orientována do zahrady, dále je zde kuchyňský kout - prosvětlený oknem, takže při vaření máte nejen světlo, ale i výhled. Také zde nalezneme schodiště do patra. V patře se nachází ložnice majitelů se vstupem na balkón, pracovna se vstupem na balkón, dva dětské pokoje a koupelna s vanou a WC. Patro je dostatečně nadezděno, takže obytná plocha místností není omezena šikminami. Na domě oceníte nejen jeho úžasně prosvětlený interiér, praktickou dispozici, ale také funkčnost a velice malou energetickou náročnost. Na stavbě jsou použity samé kvalitní materiály, dům je postaven z keramických tvárnic, fasáda je zateplena, střecha je z kvalitní krytiny Bond Exklusive. Dále jsou zde nízkoenergetická plastová okna se středovým těsněním a izolačním trojsklem. Vytápění je řešeno topnými tělesy s plynovým kotlem se zásobníkem na TUV. V interiéru jsou navrženy kvalitní - sádrové omítky, na podlaze kvalitní - třívrstvé PVC, obklady a dlažby z kvalitní keramiky. Celkově se jedná o prostorné, pohodlné bydlení v klidné lokalitě v blízkosti lesoparku a s dobrou dostupností města. V současnosti je dům ve stádiu pokročilé hrubé stavby, takže výběr konkrétních materiálů dle vašich představ je stále možný. Uvedená cena je za dokončený dům "na klíč". ID nabídky: 014N033693.

Byt 3+1, 125m2, - 1/2 rodinného domu, 1/2 zahrady

Nabídka
18.12.2014
Byt 3+1, 125m2, - 1/2 rodinného domu, 1/2 zahrady
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: 125 m2
Kolín
1 099 000 Kč

Prodej velmi pěkného RD (chalupy), 3+1, 75 m2,

Nabídka
18.12.2014
Prodej velmi pěkného RD (chalupy), 3+1, 75 m2,
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 480 m2
Kolín
1 899 000 Kč

Prodej velmi pěkného RD (chalupy), 3+1, 75 m2, Vyžlovka, Praha - východ, garáž, sklep, atraktivní lokalita, doporučujeme!.Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi velmi pěkný rodinný dům (s možností využití jako chalupu na rekreaci) 3+1, 75 m2, situovaný v klidné části staré zástavby obce Vyžlovka, okr. Praha Východ. Dům, který se nachází na mírně svažitém pozemku s orientací na jižní stranu, byl postaven v roce 1937 a v sedmdesátých letech prošel rekonstrukcí. V přízemí domu se nachází prostorná veranda s posezením. Z chodby je vstup do koupelny a na samostatnou toaletu, do kuchyně a komory. Dále zde najdete ložnici a dva samostatné pokoje. Z jednoho pokoje je možno vstoupit na balkón. V suterénu k dispozici menší sklep. V podkroví domu se nachází prostorná půda, ze které je možno vybudovat další obytné prostory. Na zahradě se nachází garáž, velká kůlna (dříve sloužila jako dílna) a studna s hloubkou 7,5m. Vodovod a kanalizace je obecní. Vytápění vlastním kotlem na tuhá paliva (možno zavést elektrický). Internet a TV od O2. Obec Vyžlovka se stala velmi vyhledávanou lokalitou. Svojí polohou a okolím nabízí bydlení v klidné lokalitě obklopené přírodou. Zároveň však nabízí skvělou dostupnost PID či autem do Prahy, nebo Říčan. V obci se nachází venkovní koupaliště Vyžlovka, pizzerie, restaurace, samoobsluha, zastávka autobusu, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Doporučuji prohlídku! ID nabídky: N15864. Poznámka k ceně: Vyvolávací cena!. ID nabídky: N15864.

Prodej velmi pěkného RD ( chaty), 3+1, 75 m2,

Nabídka
18.12.2014
Prodej velmi pěkného RD ( chaty), 3+1, 75 m2,
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 480 m2
Kolín
1 899 000 Kč

Prodej velmi pěkného RD ( chaty), 3+1, 75 m2, Vyžlovka, Praha - východ, garáž, sklep, atraktivní lokalita, doporučujeme!.Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi velmi pěkný rodinný dům 3+1, 75 m2 ( s možností využití jako chatu k rekreaci), situovaný v klidné části staré zástavby obce Vyžlovka, okr. Praha Východ. Dům, který se nachází na mírně svažitém pozemku s orientací na jižní stranu, byl postaven v roce 1937 a v sedmdesátých letech prošel rekonstrukcí. V přízemí domu se nachází prostorná veranda s posezením. Z chodby je vstup do koupelny a na samostatnou toaletu, do kuchyně a komory. Dále zde najdete ložnici a dva samostatné pokoje. Z jednoho pokoje je možno vstoupit na balkón. V suterénu k dispozici menší sklep. V podkroví domu se nachází prostorná půda, ze které je možno vybudovat další obytné prostory. Na zahradě se nachází garáž, velká kůlna (dříve sloužila jako dílna) a studna s hloubkou 7,5m. Vodovod a kanalizace je obecní. Vytápění vlastním kotlem na tuhá paliva (možno zavést elektrický). Internet a TV od O2. Obec Vyžlovka se stala velmi vyhledávanou lokalitou. Svojí polohou a okolím nabízí bydlení v klidné lokalitě obklopené přírodou. Zároveň však nabízí skvělou dostupnost PID či autem do Prahy, nebo Říčan. V obci se nachází venkovní koupaliště Vyžlovka, pizzerie, restaurace, samoobsluha, zastávka autobusu, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Doporučuji prohlídku! ID nabídky: N15862. Poznámka k ceně: Vyvolávací cena!. ID nabídky: N15862.

Prodej velmi pěkného RD, 3+1, 75 m2, Vyžlovka,

Nabídka
18.12.2014
Prodej velmi pěkného RD, 3+1, 75 m2, Vyžlovka,
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: 75 m2
Kolín
1 899 000 Kč

Prodej velmi pěkného RD, 3+1, 75 m2, Vyžlovka, Praha - východ, garáž, sklep, atraktivní lokalita, doporučujeme!.Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi velmi pěkný rodinný dům 3+1, 75 m2, situovaný v klidné části staré zástavby obce Vyžlovka, okr. Praha Východ. Dům, který se nachází na mírně svažitém pozemku s orientací na jižní stranu, byl postaven v roce 1937 a v sedmdesátých letech prošel rekonstrukcí. V přízemí domu se nachází prostorná veranda s posezením. Z chodby je vstup do koupelny a na samostatnou toaletu, do kuchyně a komory. Dále zde najdete ložnici a dva samostatné pokoje. Z jednoho pokoje je možno vstoupit na balkón. V suterénu k dispozici menší sklep. V podkroví domu se nachází prostorná půda, ze které je možno vybudovat další obytné prostory. Na zahradě se nachází garáž, velká kůlna (dříve sloužila jako dílna) a studna s hloubkou 7,5m. Vodovod a kanalizace je obecní. Vytápění vlastním kotlem na tuhá paliva (možno zavést elektrický). Internet a TV od O2. Obec Vyžlovka se stala velmi vyhledávanou lokalitou. Svojí polohou a okolím nabízí bydlení v klidné lokalitě obklopené přírodou. Zároveň však nabízí skvělou dostupnost PID či autem do Prahy, nebo Říčan. V obci se nachází venkovní koupaliště Vyžlovka, pizzerie, restaurace, samoobsluha, zastávka autobusu, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Doporučuji prohlídku! ID nabídky: N15748. Poznámka k ceně: Vyvolávací cena!. ID nabídky: N15748.

Nabízíme ke koupi prostornou nízkoenergetickou

Nabídka
18.12.2014
Nabízíme ke koupi prostornou nízkoenergetickou
Typ RD: -
Dispozice: 5+kk
Obytná pl.: 150 m2
Kolín
4 499 000 Kč

Nabízíme ke koupi prostornou nízkoenergetickou novostavbu rodinného domu, 20 km od Černého Mostu, situovanou ve velice klidné lokalitě v obci Chrást v okrese Nymburk. Rodinný dům, kolaudovaný v r. 2010, nabízí dispozici celkem 5+ kk a dá se využít i jako dvougenerační. V přízemí je obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, koupelna, wc, technické zázemí a garáž, v patře ložnice, pracovna, samostatné wc, nedokončená koupelna a prostorný dětský pokoj se dvěma vstupy pro případné rozdělení na dva. Na dům navazuje prostorná zastřešená terasa, pod kterou je sklep. Na pozemku u domu je další menší stavení s obytným prostorem, koupelnou a podkrovní ložnicí, které může sloužit např. pro hosty a lehký přístřešek na uskladnění dřeva. K domu patří rozlehlá zahrada o velikosti 1961 m2, která nabízí velký klidný prostor mezi sousedními zahradami pro mnohostranné využití, od pěstování zeleniny, nebo vysazení ovocného sadu, po výstavbu dětského hřiště nebo tenisového kurtu. Pro okrasnou zahradu, případně stavbu bazénu se hodí západně orientovaný pozemek vedle domu. Vytápění rodinného domu je ústřední s elektrokotlem a krbem s teplovzdušnými rozvody. Voda je z obecního vodovodu a z vlastní studny, odpad je sveden do obecní kanalizace. Původní jímka na odpadní vodu o objemu 8 m3 se dá využít pro dešťovou vodu na zalévání. Poloha nemovitosti a bezkonfliktní sousedé nabízí velice klidné bydlení i trávení volného času nejen v domě ale i v blízské na lesy bohaté lokalitě Hrabalova Kerska. Školka, obchod s potravinami a hospůdka je přímo v obci, dostupná pěšky. Pošta, škola a lékař v nedalekých Poříčanech, kde je i vlakové nádraží s výborným spojením do Prahy. Obec Chrást má výbornou dopravní dostupnost, autem do Prahy na Černý most cca 20 minut, vlakem do Libně nebo Kolína za 30 minut. Hypoteční úvěr s ručením touto nemovitostí je možný a s jeho výběrem vám rádi poradíme. Prohlídky nemovitosti jsou po předchozí domluvě možné kdykoliv, i o víkendu. Pro nezávazné doplňující informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. ID nabídky: 4911/2308.

Exkluzivní prostorný RD 7+2/4garáž, 300 m2, na

Nabídka
18.12.2014
Exkluzivní prostorný RD 7+2/4garáž, 300 m2, na
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: 300 m2
Kolín
7 950 000 Kč

Exkluzivní prostorný RD 7+2/4garáž, 300 m2, na pozemku 4558 m2, krásná lokalita, klid, výhled do kraje.Nabízíme k prodeji kompletně dokončenou hrubou stavbu rodinného domu o velikosti 7+2/4garáž, situovanou na jedinečném pozemku o výměře 4558 m2 v obci Hřiby, okr. Kolín, vzdálenost od Prahy cca 15 km. Stavba je kompletně zastřešená, osazena garážová vrata, veškerá okna a vstupní dveře, použito nízkoenergetické zdivo Ytong Lambda 50 cm (není nutno zateplovat), toalety, koupelny a prádelna jsou od ostatního prostoru v domě odděleny akustickými příčkami, stropy a schody - systém DYWIDAG. Na pozemku vrtaná studna hl. 40 m, vnitřní šířka vrtu 20 cm, sloupec vody 20 m, přítok 300 l/hod., včetně čerpadla. Do domu přivedena el. přípojka o délce 140 m, příprava pro ovládání vrat, branky a kamery (u branky), rozvod vody a osvětlení po celém pozemku, vnější podhledy z CETRIS desek. Střešní krytina ze zinko-magnesiové slitiny s matovým lakem (dlouhá životnost) + okapy + sněhové zábrany. Ve střeše 2 ks světlovodů, 2 ks výlezových oken zn. ROTO-FRANK se zatepleným rámem a nerozbitným sklem. V domě hotová příprava pro rozvod elektřiny (vysekány drážky). Dům je osazen plastovými okny z německých profilů VEKA (profily vyráběny na zakázku v Německu). Okna mají zabezpečení proti odvrtání zvenčí, proti vypáčení, v přízemí mají zamykatelné kliky a nerozbitná skla. Vchodové dveře a dveře z kotelny ven jsou z hliníku (velmi odolné proti neoprávněnému vniknutí do domu). Hlavní vchodové dveře jsou opatřeny nerozbitným trojsklem. V obývacím prostoru jsou hliníkové trojdílné skládací dveře na zahradu, opatřeny izolačním trojsklem. Všechna okna, včetně dveří jsou opatřeny roletovými překlady pro osazení zatahovacích (bezp.) rolet. Před domem je zhotovena točna se zpevněným podkladem (tak jakož přístupová silnice), uprostřed točny je ostrůvek s vývodem vody a elektřiny. Garáž má dvoje vrata s motorem na dálkové ovládání německé zn. HÖRMANN, z toho jedny vrata mají integrované dveře (rozměr vrat 4 x 2,70). V domě 1x dvoukomín (1x krb v přízemí, 1xkrb v patře) a jeden komín pro kotelnu, vše německé značky Schlagman (není nutno zateplovat), jedná se o cihelní komíny s tepelnou izolací. Pozemek je kompletně oplocen. Střešní konstrukce je dimenzována na vyšší zatížení, než bylo třeba. Předpokládaná investice na dokončení cca 2 mil. CZK. Zajímavá příležitost - není pro každého. Doporučujeme. Poznámka k ceně: cena včetně provize a veškerých poplatků. ID nabídky: N13666.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes