Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej v okrese Kolín

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

venkovský komplex s 8 byty zavedený

Nabídka
26.11.2015
venkovský komplex s 8 byty zavedený
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Kolín
4 200 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje krásný venkovský komplex původně rodinného domu se zavedeným penzionem několik let v provozu a plně vytíženou. Objekt je po celkové rekonstrukci: střecha, fasáda, plastová okna i rekonstrukce vnitřních prostor. Celkem 8 samostatných zařízených bytových jednotek. Dům se prodává s veškerým zařízením pro účely ubytování. Hlavní rodinný dům je rozdělen na 2 samostatné bytové jednotky 2x2+1 s možností propojení na jeden RD o 6 místnostech nebo rozšíření o půdní prostor, dále menší domek s 1 byt. jednotkou 1+1: předsíň, jídelna, kuchyň se spotřebiči, dřevěné schody vedou do podkrovní místnosti se střešním oknem. Z původní stodoly je ubytovací zařízení s 5 garsoniérami (4x2 lůžka + 1x1 lůžko) s vlastními vchody - každý pokoj má vybavenou kuchyň včetně spotřebiče+ lednice, koupelnu s WC, skříně. Podkroví ubytovny i části rodinného domu je vhodné pro půdní vestavbu - točité schodiště je již připraveno. Celý komplex budov je vytápěn automatickým kotlem EKO KOMFORT 49 kW na tuhá paliva s automatickým přikládáním dle nastavení termostatu. Systém topení je rozdělen na 3 okruhy s využitím dle momentální potřeby. Kotel je 2 roky v provozu. Za objekty je soukromá oplocená zahrada s bazénem 9x5 ms filtrací a solárním ohřevem vody, zahrada o výměře 806 m2 je s několika ovocnými stromky a živým plotem. Možnost parkování před objektem i uvnitř. V objektu je možné využít minimálně 25 lůžek. Velmi rychlá návratnost investice - novému majiteli budou v případě zájmu poskytnuty kontakty, současní klienti a know-how vůbec. Posuvná vjezdová vrata jsou připravena na elektrický pohon. Jestřabí Lhota se nachází 7 km od Kolína, 2 km od automobilky TPCA a 2 km od dálnice D11 Praha - Hradec Králové -EXIT 50. Ev. číslo: 573508.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes