Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej v okrese Kolín

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Byt 3+1, 125m2, - 1/2 rodinného domu, 1/2 zahrady

Nabídka
25.1.2015
Byt 3+1, 125m2, - 1/2 rodinného domu, 1/2 zahrady
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: 125 m2
Kolín
1 099 000 Kč

Prodej velmi pěkného RD (chalupy), 3+1, 75 m2,

Nabídka
25.1.2015
Prodej velmi pěkného RD (chalupy), 3+1, 75 m2,
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 480 m2
Kolín
1 899 000 Kč

Prodej velmi pěkného RD (chalupy), 3+1, 75 m2, Vyžlovka, Praha - východ, garáž, sklep, atraktivní lokalita, doporučujeme!.Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi velmi pěkný rodinný dům (s možností využití jako chalupu na rekreaci) 3+1, 75 m2, situovaný v klidné části staré zástavby obce Vyžlovka, okr. Praha Východ. Dům, který se nachází na mírně svažitém pozemku s orientací na jižní stranu, byl postaven v roce 1937 a v sedmdesátých letech prošel rekonstrukcí. V přízemí domu se nachází prostorná veranda s posezením. Z chodby je vstup do koupelny a na samostatnou toaletu, do kuchyně a komory. Dále zde najdete ložnici a dva samostatné pokoje. Z jednoho pokoje je možno vstoupit na balkón. V suterénu k dispozici menší sklep. V podkroví domu se nachází prostorná půda, ze které je možno vybudovat další obytné prostory. Na zahradě se nachází garáž, velká kůlna (dříve sloužila jako dílna) a studna s hloubkou 7,5m. Vodovod a kanalizace je obecní. Vytápění vlastním kotlem na tuhá paliva (možno zavést elektrický). Internet a TV od O2. Obec Vyžlovka se stala velmi vyhledávanou lokalitou. Svojí polohou a okolím nabízí bydlení v klidné lokalitě obklopené přírodou. Zároveň však nabízí skvělou dostupnost PID či autem do Prahy, nebo Říčan. V obci se nachází venkovní koupaliště Vyžlovka, pizzerie, restaurace, samoobsluha, zastávka autobusu, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Doporučuji prohlídku! ID nabídky: N15864. Poznámka k ceně: Vyvolávací cena!. ID nabídky: N15864.

Prodej velmi pěkného RD ( chaty), 3+1, 75 m2,

Nabídka
25.1.2015
Prodej velmi pěkného RD ( chaty), 3+1, 75 m2,
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 480 m2
Kolín
1 899 000 Kč

Prodej velmi pěkného RD ( chaty), 3+1, 75 m2, Vyžlovka, Praha - východ, garáž, sklep, atraktivní lokalita, doporučujeme!.Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi velmi pěkný rodinný dům 3+1, 75 m2 ( s možností využití jako chatu k rekreaci), situovaný v klidné části staré zástavby obce Vyžlovka, okr. Praha Východ. Dům, který se nachází na mírně svažitém pozemku s orientací na jižní stranu, byl postaven v roce 1937 a v sedmdesátých letech prošel rekonstrukcí. V přízemí domu se nachází prostorná veranda s posezením. Z chodby je vstup do koupelny a na samostatnou toaletu, do kuchyně a komory. Dále zde najdete ložnici a dva samostatné pokoje. Z jednoho pokoje je možno vstoupit na balkón. V suterénu k dispozici menší sklep. V podkroví domu se nachází prostorná půda, ze které je možno vybudovat další obytné prostory. Na zahradě se nachází garáž, velká kůlna (dříve sloužila jako dílna) a studna s hloubkou 7,5m. Vodovod a kanalizace je obecní. Vytápění vlastním kotlem na tuhá paliva (možno zavést elektrický). Internet a TV od O2. Obec Vyžlovka se stala velmi vyhledávanou lokalitou. Svojí polohou a okolím nabízí bydlení v klidné lokalitě obklopené přírodou. Zároveň však nabízí skvělou dostupnost PID či autem do Prahy, nebo Říčan. V obci se nachází venkovní koupaliště Vyžlovka, pizzerie, restaurace, samoobsluha, zastávka autobusu, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Doporučuji prohlídku! ID nabídky: N15862. Poznámka k ceně: Vyvolávací cena!. ID nabídky: N15862.

Prodej velmi pěkného RD, 3+1, 75 m2, Vyžlovka,

Nabídka
25.1.2015
Prodej velmi pěkného RD, 3+1, 75 m2, Vyžlovka,
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: 75 m2
Kolín
1 899 000 Kč

Prodej velmi pěkného RD, 3+1, 75 m2, Vyžlovka, Praha - východ, garáž, sklep, atraktivní lokalita, doporučujeme!.Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout ke koupi velmi pěkný rodinný dům 3+1, 75 m2, situovaný v klidné části staré zástavby obce Vyžlovka, okr. Praha Východ. Dům, který se nachází na mírně svažitém pozemku s orientací na jižní stranu, byl postaven v roce 1937 a v sedmdesátých letech prošel rekonstrukcí. V přízemí domu se nachází prostorná veranda s posezením. Z chodby je vstup do koupelny a na samostatnou toaletu, do kuchyně a komory. Dále zde najdete ložnici a dva samostatné pokoje. Z jednoho pokoje je možno vstoupit na balkón. V suterénu k dispozici menší sklep. V podkroví domu se nachází prostorná půda, ze které je možno vybudovat další obytné prostory. Na zahradě se nachází garáž, velká kůlna (dříve sloužila jako dílna) a studna s hloubkou 7,5m. Vodovod a kanalizace je obecní. Vytápění vlastním kotlem na tuhá paliva (možno zavést elektrický). Internet a TV od O2. Obec Vyžlovka se stala velmi vyhledávanou lokalitou. Svojí polohou a okolím nabízí bydlení v klidné lokalitě obklopené přírodou. Zároveň však nabízí skvělou dostupnost PID či autem do Prahy, nebo Říčan. V obci se nachází venkovní koupaliště Vyžlovka, pizzerie, restaurace, samoobsluha, zastávka autobusu, fotbalové hřiště a tenisové kurty. Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Doporučuji prohlídku! ID nabídky: N15748. Poznámka k ceně: Vyvolávací cena!. ID nabídky: N15748.

Prodej domu s malebným pozemkem.Dumrealit.cz Vám

Nabídka
25.1.2015
Prodej domu s malebným pozemkem.Dumrealit.cz Vám
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: -
Kolín
1 700 000 Kč

Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes