Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej v okrese Kolín

Nastavený filtr si můžete uložit do oblíbených hledání nebo sledovat hlídacím psem.

prodej rekreačního domu s malebným.Dumrealit.cz

Nabídka
24.4.2014
prodej rekreačního domu s malebným.Dumrealit.cz
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 498 m2
Kolín
1 850 000 Kč

Prodej RD 3+1, pozemek 180 m2, v obci Nová Ves III

Nabídka
24.4.2014
Prodej RD 3+1, pozemek 180 m2, v obci Nová Ves III
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: 130 m2
Kolín
980 000 Kč

Prodej RD 3+1, pozemek 180 m2, v obci Nová Ves III, Svojšice.Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji patrový rodinný dům o dispozici 3+1 v obci Nová Ves III, Svojšice, na pozemku o celkové rozloze 180 m2. Částečně podsklepený dům se nachází v klidné části malebné obces krásnou okolní přírodou a rybníky.Jedná se o částečně zrekonstruovaný suchý dům s dobrým členěním místností. V přízemí chodba se sklípkem z níž se vstupuje napravo do prostorné kuchyně, na niž navazuje chodbička s menším pokojem nalevo, sprchovým koutem, umyvadlem a samostatnou toaletou napravo a přímo proti kuchyni je pak dominanta celého vnitřního prostoru domu a to zvýšená prosklenná zimní zahrada s nádherným výhledem na přilehlé prostranství, jak sousedních udržovaných zahrad, tak potok obtékající celý dům, do něhož ústí okolní rybníky. Toto celé tvoří ojedinělou scenérii a činní tak tuto nemovitost velmi atraktivní.Z chodby dále vede centrální dřevěné schodiště s úložným prostorem do patra, kde vznikly následně další dva podkrovní pokoje, z čehož větší slouží jako ložnice.Také zde vznikl prostor i pro samostatnou šatnu s oknem. Komín zůstal přiznaný a je obezděn kamenem.Na domě v posledních letech probíhala postupná rekonstrukce: nové kompletní elektro rozvody v přízemí a rozvody topení a vody v plastu, zčásti nová plastová okna, v podkroví dřevěná Velux. Byl zde pořízen nový elektrokotel s výhodným tarifem, nová vodárna, nautila, el. bojler. Měněny střešní latě, zetepleny podkrovní místnosti, stropy jsou bodbité dřevem. Topení ústřední elektrické, možno vužít nově vyvložkovaný komín pro případnou instalaci krbových kamen s výměníkem.Podlahy v domě dřevěné ve velmi dobrém stavu s novou krytinou, dveře interiérové také dřevěné.Na pozemku vlastní studna, odpad sveden do septiku.Na obytnou část navazují dvě technické místnosti a jedna menší z původního suchého WC. Vzhledem k naprosto klidné poloze domu se nabízí možnost jak k trvalému bydlení, tak i využití k rekreaci. V okolí jsou čtyři rybníky, možnost nejen koupání, ale i krásných procházek, v sousedství je původní mlýn.V obci Svojšice, pod kterou tato obce spadá se nachází obecní úřad, pošta, kostel.obchod, dvě hospody, sportoviště.Velmi dobrá dostupnopst do Prahy, cca 50 km.Nemovitost možno financovat hypotéčním úvěrem, který Vám zdarma zprostředkujeme a vyřídíme. Poznámka k ceně: Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy.. ID nabídky: helDM370.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.