Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej v okrese Kolín

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prostorný rodinný dům 4+1 obec Vitice, okr.Kolín

Nabídka
1.8.2014
Prostorný rodinný dům 4+1 obec Vitice, okr.Kolín
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Kolín
2 800 000 Kč

Prostorný rodinný dům 4+1 obec Vitice, okr.Kolín.RD, zděný, podlahová plocha 240 m2, pozemek 660 m (zahrada) v obci Vitice okres Kolín. Kompletně zrekonstruovaná bytová jednotka o velikosti 4+1. Vstupní hala, vpravo vstup do obývacího pokoje, který sousedí s kuchyní. V ní zůstává k dispozici kuchyňská linka. Po levé straně vstupní haly je vstup do 3 dalších samostatných místností, koupelny a WC. Koupelna s vanou a WC jsou kompletně zrekonstruovány. Na podlahách lino, WC a koupelna nová dlažba. Nové dřevěné dveře v celém přízemí. Celý dům je podsklepen. V tomto prostoru se nachází garáž. Celý sklepní prostor je připraven a zrekonstruován pro další obytné místnosti, hernu pro děti, pracovnu ...K dispozici také sklep. K využítí je i půdní prostor, který má dostatečnou výšku k vestavbě. K vytápění domu slouží akumulační kamna na noční proud, v hale navíc krbová kamna. EE220/380, studna, septik. Kanalizace je v investičním plánu obce. Dům obklopuje zahrada s ovocnými stromy, na konci je vybudován zděný domek pro chovatelské účely. Dům je z větší části již zateplen, zbývající materiál k dispozici na pozemku.Vitice mají velmi dobrou dostupnost na trase Praha (25 km) – Kolín (18 km) . Pravidelná linka – integrovaná doprava. Dům vhodný pro klidné bydlení s veškerým zázemím pro rodinu s dětmi i starší manželský pár. Doporučuji prohlídku. Cena k jednání. ID nabídky: HZ121011.

Rodinný dům v obci Hryzely u Zásmuk.Rodinný dům v

Nabídka
1.8.2014
Rodinný dům v obci Hryzely u Zásmuk.Rodinný dům v
Typ RD: -
Dispozice: 3+1
Obytná pl.: 90 m2
Kolín
1 140 000 Kč

Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes