Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej v okrese Kolín

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej rodinného domu v obci Klučov.Dumrealit.cz

Nabídka
25.10.2014
Prodej rodinného domu v obci Klučov.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 2+1
Obytná pl.: -
Kolín
999 000 Kč

Prodej rodinného domu v obci Klučov.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej rodinného domu o zastavěné ploše 119,2 m2 v obci Klučov, část obce Skramníky, okr. Kolín. Dům se nachází na vlastním rovinném pozemku s udržovanou zahradou o celkové výměře 648 m2, 100 m od návsi obce, u hlavní komunikace spojující část obce s Klučovem. Přízemní cihlová stavba je opatřena sedlovou střechou. Přístup do půdních prostor je po schodišti z hospodářského přístavku domu. V původní stavbě byla provedena v 80. letech 20. století vestavba koupelny s toaletou, před 10 lety byla provedena kompletní výměna střešní krytiny (betonové tašky) a instalovány nové klempířské prvky. Do domu se vstupuje přes prosklenou verandu. Z předsíně je vstup do spíže a do kuchyně (8,3 m2), z které se vstupuje do dvou neprůchozích pokojů (21,4 a 18,7 m2). Okna jsou dvojitá dřevěná, podlahy v obytných místnostech prkenné, v koupelně keramická, v ostatních částech domu PVC. V kuchyni je k dispozici zánovní kuchyňská linka a plynový sporák s troubou na propan butan. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a toaleta. Ohřev vody v kuchyni zajišťuje průtokový ohřívač, v koupelně plynová karma, vytápění v kuchyni kamny na tuhá paliva, v pokojích elektrickými akumulačními kamny. Z pokojů vedou okna na komunikaci (orientace na JZ) a z druhé strany na zahradu (orientace na SV), z kuchyně na komunikaci. Vjezd autem na zahradu dřevěnými dvoukřídlími vraty. Vodu dodává vlastní studna, odpady odváděny do vlastního septiku. V obci obyvatelům slouží knihovna, hřiště, MŠ, OU, tělocvična, obchod se smíšeným zbožím a restaurace. V obci působí řada zájmových spolků a TJ Sokol. Veškerá OV je v 8 km vzdáleném Českém Brodě (autem 13 min., pravidelnou autobusovou linkou 30 min.) Výhodou je vlaková zastávka Klučov s přímým spojením na Masarykovo nádr. (45 min.). Ev. číslo: 562126. včetně odměny pro RK a právního servisu.

Rozestavěný bungalov 5+kk s UP 151m.Dumrealit.cz

Nabídka
24.10.2014
Rozestavěný bungalov 5+kk s UP 151m.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 5+kk
Obytná pl.: -
Kolín
775 000 Kč

Rozestavěný bungalov 5+ kk s UP 151m.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rozestavěného bungalovu o dispozici 5+ kk s užitnou plochou 151m2 (lze řešit jako bezbariérové bydlení). Dům je velmi dobře a prakticky dispozičně řešen – dominantou je obývací pokoj s kuchyní o výměře 55m2, dále jsou zde 3 pokoje každý o výměře cca 15m2 z toho jeden se šatnou, koupelna, technická místnost se sprchovým koutem, 2 x samostatné WC, šatna/pracovna a praktická spíž u kuchyně. Ze stavby jsou realizovány základy, obvodové zdi, část krovů, k dispozici je připravený materiál na kompletní dokončení střešní konstrukce. V ceně je kompletní sada nových plastových oken a vchodových dveří na celý dům a samozřejmě projektová dokumentace jako součást stavebního povolení. Je složena záloha na čističku odpadních vod. Na pozemku se nachází nová dřevěná zateplená chata (obvodové stěny i střecha) na betonových základech o výměře cca 5,5x5.5m2. V chatě je kuch. linka, krbová kamna a dřevěné schodiště do patra. Celková výměra pozemku je 656m2 (na mapě označeno červeně), pozemek lze rozšířit o cca 679m2 (na mapě označeno zeleně) odkoupením za 50, -Kč/m2. Pozemek se nachází ve velice klidné lokalitě s výhledem do krajiny v obci Přestavlky, která je místní části obce Horný Kruty s dobrou občanskou vybavenost – MŠ, ZŠ 1.stupeň s jídelnou a družinou, pošta, restaurace, zdravotní středisko a další. Vzhledem k malebnosti krajiny je oblast vítanou trasou pro turisty a cykloturisty. Nachází se na historické spojnici mezi městy Sázavou a blízkou Kouřimí. Ev. číslo: 539072. výrazná sleva, včetně provize RK a právních služeb.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes