Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej v okrese Kladno

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej novostavby RD 6+1, 320m2, ob.Dumrealit.cz

Nabídka
27.8.2014
Prodej novostavby RD 6+1, 320m2, ob.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 6+1
Obytná pl.: -
Kladno
6 630 000 Kč

Zemědělská usedlost vhodná k bydlení i podnikání,

Nabídka
27.8.2014
Zemědělská usedlost vhodná k bydlení i podnikání,
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 3550 m2
Kladno
5 500 000 Kč

Zemědělská usedlost vhodná k bydlení i podnikání, Zákolany - Trněný Újezd, okr. Kladno, doporučujeme.Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi zemědělskou usedlost vhodnou k bydlení i podnikání, v klidné obci Zákolany - Trněný Újezd, v okr. Kladno, cca 20 minut jízdy z Prahy - Dejvic. Usedlost s 2 bytovými jednotkami je připravena k okamžitému nastěhování. K dispozici pěkná patrová stodola, kde lze zřídit další prostory pro bydlení či ateliér. Prostory pro podnikání jsou vhodné pro uskladnění zboží, materiálu, techniky, garáže i pro nákladní vozy, výrobu nebo jako prodejnu. Prostor mezi obytným domem a stodolou je diskrétní zatravněný dvůr, dále okrasná zahrada a sad. V přízemí domu hospodářské prostory a veranda. V 1. patře domu zařízená bytová jednotka 2+1 s 2 samostatnými pokoji (24 m2 a 20 m2), kuchyní (16 m2), koupelnou se sprchovým koutem a veranda. Vytápění etážové plynové, vlastní plynový kotel i na ohřev teplé vody, k dispozici i kotel na pevná paliva. Prostory vhodné k podnikání mají vjezd i pro středně velká nákladní auta. K dispozici profesionálně provedená montážní jáma. Vlastní sociální zázemí (koupelna se sprchovým koutem), kancelář a další byt o dispozici 1+1. Vytápění plynovým kotlem, zavedeny veškeré IS (plyn, voda i el.). V patře tohoto objektu lze vybudovat sklad či další bytovou jednotku (podlahy na mohutných nosných traverzách). Odpady svedeny do velké jímky (v obci není kanalizace). Tato usedlost má cca 200 let starou historie a svého ducha. Je vhodná pro bydlení i k podnikání, zvláště pro umělecky založenou klientelu k tvůrčí tvorbě. Celý objekt stojí na rozlehlém pozemku o ploše 3.550 m2, zastavěná plocha obytného domu činí 104 m2 a patrové stodoly cca 300 m2. Prostory vhodné k podnikání mají zastavěnou plochu 405 m2. Pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Doporučujeme prohlídku. ID nabídky: N15014. ID nabídky: N15014.

Prodej chaty 16m2, Libušín, okres K.Dumrealit.cz

Nabídka
27.8.2014
Prodej chaty 16m2, Libušín, okres K.Dumrealit.cz
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 388 m2
Kladno
480 000 Kč

Prodej dvougeneračního RD, 230 m2 s.Dumrealit.cz

Nabídka
27.8.2014
Prodej dvougeneračního RD, 230 m2 s.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 6+1
Obytná pl.: -
Kladno
3 700 000 Kč

Prodej, RD 4+kk, 182 m2, Stehelčeve

Nabídka
27.8.2014
Prodej, RD 4+kk, 182 m2, Stehelčeve
Typ RD: -
Dispozice: 4+kk
Obytná pl.: -
Kladno
4 690 000 Kč

Prodej, RD 4+ kk, 182 m2, Stehelčeve.Zprostředkujeme Vám exkluzivně prodej novostavby rodinného domu ve Stehelčevsi. Dům byl dokončen a zkolaudován v III. 2014. V přízemí je předsíň s chodbou, koupelna s WC, spíž a obytná část, kterou tvoří obývací pokoj, jídelna a kuchyň. Do patra se dostanete z předsíně po schodišti obloženém bukem. Na centrální chodbu v patře navazují tři pokoje + WC + koupelna. Nad celou plochou podkroví je ještě k využití rozlehlá půda. Vytápění domu je zajištěno plynovým kombinovaným turbokotlem. K alternativnímu vytápění jsou připraveny horkovzdušné rozvody napojené na krb umístěný v obývacím pokoji, které je možné na půdě rozvést i do všech podkrovních místností. V podzemním podlaží je místnost, kterou lze využít víceúčelově, jako sklep, dílnu, vinný sklípek atd. Střecha garážového stání zakryje dvě vozidla za sebou, další mohou parkovat na pozemku za vraty. Na terasu s pergolou a do zahrady je možné vstoupit francouzským oknem přímo z obývacího pokoje. Parkové úpravy si zvolí a zařídí budoucí kupující podle svých představ. V kuchyni je provedená kompletní příprava na instalaci kuchyňské linky, tu je možno nainstalovat za cca 60.000. Podlahové krytiny jsou v přízemí v obývacím pokoji a jídelně z bukového dřeva. V kuchyni, v předsíni , v koupelnách a na WC jsou keramické dlažby. V pokojích v patře jsou plovoucí. Rozvody TV kabelů po budově. Tloušťka zdí je 40 cm Supertherm + 7 cm fasádní zateplení. Velmi rychlá dopravní dostupnost po komunikaci R7 do Prahy 6, cca 10 min. Prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě s makléřem. Ev. číslo: 8610.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes