Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej v okrese Kladno

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej, 2x Rodinné domy 6 bytových

Nabídka
26.11.2015
Prodej, 2x Rodinné domy 6 bytových
Užitná plocha: 3000 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Kladno
12 300 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej dvou samostatně stojících patrových domů s devíti byty o velikosti 3 x 4+1 s dvěma koupelnami, 1 x 3+ KK, 1 x 2+1, 1 x G, pozemek 3 000 m2 (2 stavební parcely - plocha 1 425 m2, druhá 1025 m2) v Malém Přítočně u Kladna, možnost parkování na pozemku přilehlém k objektu. Domy prošly celkovou rekonstrukcí - střechy, odpad, voda, topení, jsou napojeny na místní kanalizaci i vodovod, k dispozici je i vlastní studna, která je schopna pokrýt spotřebu vody všech bytů. Jeden z domů je jednopatrový, zde se nachází 4 bytové jednotky typu mezonet. V přízemí bytu jsou kuchyně, obývací místnosti a koupelny, v prvním patře dvě ložnice, v budově je i 1x garáž. Druhý dům je dvoupatrový, v prvním a druhé patře jsou čtyři bytové jednotky o velikosti 1kk (G) se sprchovým koutem, ve druhém patře je půdní vestavba, tento byt je v půdní přístavbě o velikosti 2+1. Druhý dům je částečně podsklepen. Vytápění domu je řešeno plynovým topením, každý byt má samostatný kotel i bojler na ohřev vody a samostatné měřiče vody i elektrické energie. Parkování možné na prostorném pozemku přilehlém k objektu. Výnos z pronajtých bytových prostor jen za pronájem bytů cca 720 000, - ročně, možné také prodat okolní pozemky (2 stavební parcely - plocha 1 425 m2, druhá 1025 m2), nebo pronajmout jako zahrady. V objektu se nachází též budova, která slouží jako sklad. Malé Přítočno se nachází 5 km před Kladnem na hlavním tahu Praha - Kladno, nájezd na dálnici 3 km, na okraj Prahy autem 15 min. Ev. číslo: 6948. cena k jednání.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes