Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Domy na prodej v okrese Kladno

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej citlivě přestavěné secesní vily ve Smečně

Nabídka
3.3.2015
Prodej citlivě přestavěné secesní vily ve Smečně
Typ RD: -
Dispozice: -
Obytná pl.: -
Kladno
5 000 000 Kč

Prodej citlivě přestavěné secesní vily ve Smečně,7+1, hala, veranda,2 patra,850m2 pozemek, garáž.Pozemek celkem 850 m2 je víceúrovňový, s vjezdem do zahrady a do garáže.Zatravněný, s keři a vzrostlými stromy.Dost prostoru pro relaxaci i zeleninu.Přízemí domu 162 m2 rozděleno do vstupní haly s dlažbou, malé komory na plyn.kotel se zásobníkem nahřáté vody, dále vstup do centrální dlážděné chodby a praktické šatny.Naproti vstupu pracovna s připraveným vlastním sociálním zázemím, využitelná jako kancelář, ordinace, garsoniéra pro člena rodiny.Následuje WC s umývadlem, kuchyně a velký pokoj na šíři celého domu.Vstup jak z kuchyně, tak z chodby.Plně funkční krb.Podlahy lamelové na betonovém podkladu.Schodiště do patra betonové, možno je uzavřít a oddělit tak dům na komerční prostor v přízemí a rezidenční v patře.Horní patro o ploše 162 m2, stropy cca 320 cm, v ložnici lamelová podlaha, rohová pracovna s balkonem a další 2 pokoje.Podlahy beton, dřevité desky kryté kobercem, velká koupelna s oknem do zahrady, rohovou vanou a dvěma umyvadly, sprcha, topný žebřík, samostatné WC, centrální chodba dlážděná.Okna nová, plastová s výbornými vlastnostmi, dveře nové, všechna okna na jih a východ, též západ, na sever pouze ze schodiště a chodby.Severní stěna domu celá zateplena, nová fasáda.Okapy pozink, napojení domu na kanalizaci i vodovod obce, vlastní použitelná studna i čistička odpad.vod.Stropy v obou patrech sníženy a tak zatepleny.Nová elektřina, rozvody topení ve zdech.Střecha, nové dřevěné krovy, trámy, pálená taška, možnost zřízení dalšího plnohodnotného bytu bez skosení stěn.Podsklepena polovina domu, částečně garáž pro 1 auto.Poplatky odpovídají většímu objektu, vytápění lze regulovat telefonem.Internet funkční.V sousedství náměstíčka u domu škola, z druhé strany školka, dále zahrady, nad nimi parcelace pro novou výstavbu.Vzhledem k terénu zachováno soukromí, pohyb v okolí školy pomáhá pasivnímu zabezpečení.Náměstí 5 min chůze, obchody a služby, zámek rodu Martiniců.V Kladně moderní nemocnice s pohotovostí.Smečno má nejstarší funkční dřevěné varhany v Evropě.Praha 37 km Slaný 4 km, Kladno asi 6 km. ID nabídky: 1320.

Doporučujeme prodej přestavěné secesní vily ve

Nabídka
3.3.2015
Doporučujeme prodej přestavěné secesní vily ve
Typ: -
Obytná pl.: -
Pozemek: 1070 m2
Kladno
5 000 000 Kč

Doporučujeme prodej přestavěné secesní vily ve Smečně,7+1, hala, veranda,2 patra,850m2 pozemek.Pozemek celkem 850 m2 je víceúrovňový, s vjezdem do zahrady a garáže.Zatravněný, s keři a vzrostlými stromy.Přízemí domu 162 m2 rozděleno do haly s dlažbou, malé komory na plyn.kotel se zásobníkem vody, dál vstup do centrální dlážděné chodby a praktické šatny.Naproti je pracovna s připraveným vlastním sociálním zázemím, využitelná jako kancelář firmy, ordinace, garsoniéra pro člena rodiny.WC s umývadlem, kuchyně a velký pokoj na šíři celého domu.Vstup jak z kuchyně, tak z chodby.Funkční krb.Podlahy lamelové na betonovém podkladu.Schodiště do patra betonové, možno uzavřít a oddělit tak dům na komerční prostor v přízemí a rezidenční v patře.Horní patro o ploše 162 m2, stropy cca 320 cm, v ložnici lamelová podlaha, rohová pracovna s balkonem a další 2 pokoje.Podlahy beton, dřevité desky kryté kobercem, velká koupelna s oknem do zahrady, rohovou vanou a dvěma umyvadly, sprcha, topný žebřík, samostatné WC, centrální chodba dlážděná.Okna nová, plastová s výbornými vlastnostmi na východ, jih, též západ, na sever pouze ze schodiště a chodby.Severní stěna domu zateplena, nová fasáda.Okapy pozink, napojení domu na kanalizaci i vodovod obce, vlastní použitelná studna i čistička odpad.vod.Stropy v obou patrech sníženy a zatepleny.Nová elektřina, rozvody topení ve zdech.Střecha, nové dřevěné krovy, trámy, pálená taška, možnost zřízení dalšího plnohodnotného bytu bez skosení stěn.Podsklepena polovina domu, částečně garáž pro 1 auto.Poplatky odpovídají většímu objektu, vytápění lze regulovat telefonem.Internet funkční.V sousedství náměstíčka u domu škola, z druhé strany školka, dále zahrady, nad nimi parcelace pro novou výstavbu.Vzhledem k terénu zachováno soukromí, pohyb v okolí školy pomáhá pasivnímu zabezpečení.Na náměstí asi 5 min chůze, kompletní obchody a služby, zámek rodu Martiniců.V Kladně moderní nemocnice s pohotovostí.Smečno má nejstarší funkční dřevěné varhany v Evropě.Praha 37 km Slaný 4 km, Kladno asi 6 km. ID nabídky: 1175.

Prodej RD 4+1 s pozemkem 1084 m2 v.Dumrealit.cz

Nabídka
2.3.2015
Prodej RD 4+1 s pozemkem 1084 m2 v.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 5+1
Obytná pl.: -
Kladno
3 050 000 Kč

Prodej RD 4+1 s pozemkem 1084 m2 v.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu 4+1 v obci Dřínov, okres Kladno. Dům je situovaný v klidné a neprůjezdné části obce na pozemku o celkové výměře 1084 m2. V roce 2004 prošel dům kompletní a kvalitní přestavbou, při níž zůstalo z původního domu pouze nosné obvodové zdivo. Byli vytvořeny nové betonové podlahy včetně izolace, stropní a střešní konstrukce včetně krytiny, sanační omítky, kompletní rozvody veškerých sítí, plastová okna s předokenními roletami. Dispozici domu v přízemí tvoří předsíň, chodba, WC, obývací pokoj, kuchyň, pokoj, prádelna a technická místnost. V podkroví je umístěna ložnice, dětský pokoj, koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. K domu náleží prostorný dvůr s možností parkování až čtyř osobních automobilů, dále pak dílna a dvojgaráž, nad kterou je využitelné velmi prostorné podkroví. Přes garáž je vstup na zahradu o výměře cca 700 m2, kde je umístěno zastřešené posezení s krbem. Zahrada je osázena okrasnými dřevinami a vzrostlými stromy, je zde také umístěn zahradní domek a dětská skluzavka. Zahrada je kompletně napojena na automatický zavlažovací systém. Dům je napojen na přípojku elektřiny a veřejný vodovod, vytápění je ústřední plynové (přívod plynu v obci není, je řešeno nadzemním zásobníkem umístěným na zahradě) s alternativní možností připojení automatického kotle na pevná paliva (dřevo, pelety, uhlí), odvod odpadních vod je sveden do vlastní čističky. V obci je základní občanská vybavenost, obchod, mateřská škola a dětské hřiště, umístěné na dohled z domu. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých Zlonicích (2 km), nebo Slanén (6 km). Koupi domu lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě Vašeho zájmu zdarma a rádi zajistíme. Pro více informací, či prohlídku kontaktujte makléře. Ev. číslo: 550374. cena včetně právních služeb a provize RK.

Prodej dvougeneračního domu 6+2, Sm.Dumrealit.cz

Nabídka
2.3.2015
Prodej dvougeneračního domu 6+2, Sm.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Kladno
3 150 000 Kč

Prodej dvougeneračního domu 6+2, Sm.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 ve Slaném - Kvíčku. Dům se je postaven na pozemku o výměře 1010 m2 s orientací na jihozápadní stranu s výhledem do zeleně. V přízemí domu se nachází zádveří, chodba, dva pokoje, ložnice, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. V prvním patře je, kuchyň, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice s balkonem, koupelna s vanou, WC a prosvětlená prostorná vstupní hala se schodištěm. Dům je částečně podsklepen, v prostorách je umístěna kotelna s prádelnou a dvě místnosti sloužící jako sklad. Na pozemku u domu je umístěna garáž, bývalá uhelna a dílna spolu s výběhem pro drůbež a psí kotec. Dále pak dřevěný altán k posezení a ohniště. Zahrada je příjemně rozdělena na okrasnou a užitkovou část se skleníkem a záhony pro pěstování zeleniny. V domě je k dispozici elektřina 220V/380V, pevná telefonní linka, plyn, veřejný vodovod, vlastní studna s užitkovou vodou, septik s možností napojení tlakové kanalizace. Vytápění je ústřední s plynovým kotlem, který také zajišťuje ohřev teplé vody. V domě je po drobných úpravách možno využití také krbových kamen. Dům prošel od roku 2010 částečnou rekonstrukcí (oprava střechy, nové žlaby a svody dešťové vody, výměna oken, zateplení fasády, rozvody vody a odpadu, v prvním patře částečně nové rozvody elektřiny a snížené stropy se zateplením). V okolí domu se nachází lesopark s možností vycházek, kaple Božího hrobu, cyklostezky a turistické trasy, koupaliště, autobusová zastávka. Ve městě je veškerá občanská vybavenost (obchody, nemocnice, lékárna, škola, školka, gymnázium, sportoviště, plavecký bazén, letní kino). Dům lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám v případě Vašeho zájmu zdarma a rádi zařídíme. Pro bližší informace, či prohlídku kontaktujte makléře. Energetická hodnota: D 134 kWh/m2/rok. Ev. číslo: 529594. cena včetně právních služeb a provize RK.

Rodinný dům 5+1 Knovíz, rodinný dům.Dumrealit.cz

Nabídka
2.3.2015
Rodinný dům 5+1 Knovíz, rodinný dům.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 5+1
Obytná pl.: -
Kladno
1 600 000 Kč

Rodinný dům 5+1 Knovíz, rodinný dům.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej přízemního rodinného domu v klidné části obce Knovíz kousek od Slaného. Z chodby za vstupními dveřmi vstoupíte , do obývacího pokoje, do malého pokojíku a dále do ložnice. Na druhou stranu pak jsou samostatná koupelna, WC, průchozí velký pokoj, jídelna s velkou komorou a kuchyň. Tato část byla z části nově postavena a rekonstruována v r. 2005. Novému majiteli zůstane k dispozici kuchyňská linka, plynový sporák s elektrickou horkovzdušnou troubou, digestoř, lednice s mrazákem a vestavěné skříně a ostatní vybavení podle dohody s prodávajícím. Na dvorku s parkovacím stáním je samostatně stojící garáž. Za garáží je pak volné prostranství vhodné jako zahrada. Dům je vytápěn centrálním plynovým kotlem, který se stará o ohřev TUV. Jako alternativní zdroj vody k obecnímu vodovodu lze využít vlastní studnu. Odpadní vody jsou odváděny do kanalizace. Dům je částečně podsklepen a také půda nabízí možnosti dalšího využití. V obci naleznete obchod s potravinami, restaurace, mateřskou školku, obecní úřad, atd.. Autem budete na okraji Prahy (Ruzyně) za cca 10min a přímým autobusovým spojením u metra v Dejvicích za 50min. Dům je ideální příležitostí pro zájemce o realizaci vlastních představ bydlení ve velmi dobrém dosahu Prahy. Služby naší realitní kanceláře obsahují právní servis a kompletní vyřízení případné hypotéky, nebo úvěru. V případě zájmu volejte, nebo zašlete sms s údaji o inzerované nemovitosti, rád Vám zavolám zpět. Ev. číslo: 570394. Cena včetně provize.

Prodej RD 7+1, Zlonice, okr. Kladno.Dumrealit.cz

Nabídka
2.3.2015
Prodej RD 7+1, Zlonice, okr. Kladno.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: 7+1
Obytná pl.: -
Kladno
3 700 000 Kč

Prodej RD 7+1, Zlonice, okr. Kladno.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně prodej rodinného domu 7+1 v obci Zlonice, okr. Kladno, užitná plocha 205 m2, na pozemku 3.700 m2 se dvěma hospodářskými budovami (na přestavbu až 650 m2 možné obytné plochy) a s bazénem. Jedná se o zcela uzavřený areál - bývalý statek. Je zde zaručena maximální míra soukromí. Dům disponuje v přízemí vstupní chodbou, kuchyní spojenou s obývacím pokojem výklenkem s pultem. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou (zn. Koryna) s žulovou pracovní deskou, vyrobenou na míru s vestavěnými spotřebiči (myčka, sklo keramická varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř). Z obývacího pokoje je umožněn přímý vstup na dvůr francouzským oknem. Dále v přízemí disponuje dvěma samostatnými pokoji, spíží, koupelnou se sprchovým koutem, přípravou na pračku, zabudovaným kombinovaným plynovým kotlem a elektrickým bojlerem, samostatným WC a dvěma neprůchozími pokoji. Patro domu disponuje prostorným obývacím pokojem s velkou vestavěnou knihovnou, ložnicí, šatnou, koupelnou s rohovou vanou, WC , přípravou na pračku a dvěma neprůchozími pokoji. Velký půdní prostor slouží jako úložný. Na podlahách v domě je položena dlažba, plovoucí podlaha, dřevěná podlaha a v technických prostorách beton. Množství úložného prostoru zajišťují vestavěné skříně a praktické knihovny. Okna i dveře jsou z masivu. Na pozemku je zbudovaný zapuštěný krytý bazén s tepelným čerpadlem. Dům je napojen na pult PCO, kamerový systém. Vytápění zajišťuje plynový kotel s ústředním vytápěním. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler a odpady jsou svedeny do jímky. Zlonice - 7 km od Slaného, v místě veškerá občanská vybavenost (lékař, restaurace, škola, školka, obchod, úřad). Doporučuji prohlídku! Ev. číslo: 570706. + provize RK.

Prodej RD 4+2, s pozemkem 502 m2, S.Dumrealit.cz

Nabídka
2.3.2015
Prodej RD 4+2, s pozemkem 502 m2, S.Dumrealit.cz
Typ RD: -
Dispozice: ostatní
Obytná pl.: -
Kladno
2 579 000 Kč

Prodej RD 4+2, s pozemkem 502 m2, S.Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej dvougeneračního rodinného domu 4+2 na pozemku o celkové výměře 502 m2, v obci Sazená okr. Kladno. V přízemí domu se nachází velká předsíň, kuchyň, spíž, jeden pokoj, koupelna s vanou a samostatné WC v koupelně je podlahové topení. V patře domu se nachází kuchyňský kout spojený s obývací místností, dva pokoje, pracovna, koupelna se sprchovým koutem spojená s WC. Dům prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2010. V domě jsou nové dlažby, plovoucí podlahy, namontována plastová okna, zdvojená dřevěná okna, střešní okna, nové dveře, obklady, štuky, nové rozvody elektřiny, vody a odpadu (plast) a také nová garážová vrata. Vytápění domu je řešeno pomocí plynového kotle a je ústřední, dále jsou k využití elektrická akumulační kamna, plynové wafky a krbová kamna v obou bytech. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Dům má novou střešní krytinu včetně izolace a nových krovů, střecha je zateplena čedičovou vatou cca 15 cm. V obci je základní občanská vybavenost - potraviny, restaurace, autobusové spojení. Širší vybavenost najdete v 10 km vzdáleném městě Kralupy nad Vltavou. Výborné spojení na Prahu dálnice D8 cca 3 km, autem do Prahy 20 min., přímé spojení autobusem do Prahy. Dům je možno financovat hypotékou, kterou Vám v případě Vašeho zájmu zdarma vyřídíme. Pro bližší informace či prohlídku kontaktujte makléřku. Ev. číslo: 563859. cena včetně provize RK a právního servisu.


Domy na prodej

Chystáte změnu ve svém vlastnictví realit? Hledáte dům na prodej či ke koupi, chcete vlastnit chatu, chalupu nebo činžovní dům? Pak jste v této kategorii na Annonce.cz Domy na prodej správně. Najdete zde jak soukromé inzeráty, tak i nabídky a poptávky realitních kanceláří.

V základním výpisu uvidíte všechny inzeráty z koncových rubrik, které patří do kategorie Domy na prodej. Můžete si zde pomocí upřesňujícího hledání v levém sloupci lehce vybrat jen inzeráty s nabídkou nebo poptávkou, vyfiltrovat si inzeráty jen z určité oblasti anebo použít textové hledání k vyhledání požadované nemovitosti.

Jednoduchým kliknutím na název rubriky v menu vlevo lehce získáte výpis nemovitostí z rubrik Rodinné domy, Chaty, chalupy a Činžovní domy. V každé z těchto koncových rubrik máte k dispozici další možnosti k upřesnění Vašeho výběru, takže není problém najít např. v rubrice "Rodinné domy" jen domy na prodej Praha východ.

Pro ty z Vás, kteří chtějí být informováni o nových nabídkách, máme připravenou funkci Hlídací pes, která Vám pošle vždy nejnovější inzeráty do Vaší e-mailové schránky.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Domy na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes