Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Činžovní domy v kraji Středočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

činžovní dům s vl. pozemkem přes 10

Nabídka
13.10.2016
činžovní dům s vl. pozemkem přes 10
Užitná plocha: 10700 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Praha - západ
0 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej činžovního domu v obci Rudná ve vzdálenosti 10 km od západního okraje Prahy. Současně zastavěná plocha spolu s nádvořím čítá 8.233 m2 a jsou na pozemku o celkové ploše 10.700 m2. Část domu je bývalý Hořelický zámecký dům s dochovanými výmalbami na stropech, freskami a kaplemi. Současně je dům rozdělen na část s malometrážními byty se zastavěnou plochou 393m2. Celkem 10 bytů s plochou 25 až 30m2 s vlastním sociálním zázemím a kuchyňským koutem. Tato část domu se nachází v 2NP a má vlastní vstup z rozsáhlého nádvoří. Orientace oken v této části je jižní. V druhé části domu se zastavěnou plochou 400m2 se dvěma obytnými podlaží. V 1NP, které je před kompletní rekonstrukci je možnost vybudování až 4 samostatných bytů s podlahovou plochou 40-80m2. V 2NP, které potřebuje jen drobné úpravy, je prostor pro 3 bytové jednotky o ploše 60-80m2. Každá jednotka má svůj vlastní vstup, sociální zařízení a zázemí pro kuchyňskou linku. Celý objekt má nevyužitý podkrovní prostor, čímž se zvýší kapacita o několik dalších bytů. Půda vyžaduje kompletní rekonstrukci. Orientace oken této části budovy je na všechny světové strany, ale převažuje S a J. Na pozemku jsou dále 2 budovy se zastavěnou plochou 620m2 a 460m2, které jsou nyní pronajímány, jako skladovací a obchodní prostory, oba objekty je nutné pro další komerční využití zrekonstruovat. Dále k objektu patří budova se zastavěnou plochou 170m2, kde se nyní nachází dvě bytové jednotky 2+1 s 55m2 podlahové plochy s dalšími menšími nebytovými prostory v 1NP. Orientace oken V a Z. Celý areál je oplocený a má nyní k dispozici 1.500m2 travnaté plochy, která lze samozřejmě rozšířit místo betonového a vyasfaltovaného nádvoří s plochou téměř 2.000 m2. Ev. číslo: 604103.

Prodej ŘRD/G, 3 bytové jednotky, Příbram I, ul.

Nabídka
29.6.2016
Prodej ŘRD/G, 3 bytové jednotky, Příbram I, ul.
Užitná plocha: 173 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Příbram
5 490 000 Kč

Bytový dům s 5 samost. jednotkami

Nabídka
16.4.2016
Bytový dům s 5 samost. jednotkami
Užitná plocha: 800 m2
Počet bytů: 5
Typ budovy: zděná
Mělník
4 490 000 Kč

Bytový dům s 5 samostatnými jednotkami, Liběchov u Mělníka, UP 800 m2, poz. 2565 m2.Nabízíme exkluzivně k prodeji bytový dům, umístěný na samém okraji CHKO Kokořínsko, cca 5km od Mělníka, směr Česká Lípa, v obci Liběchov. Samostatně stojící dům má čtyři podlaží - jedno podzemní a tři nadzemní. Do každé z bytových jednotek je samostatný vstup. K dispozici jsou společné prostory, jako prádelna, sušárna, technická místnost, dílna, sklepní prostory...Byt č.1: 5+1 s terasou, č.2: 2+1 s terasou, č.3: 1+ kk, č.4: 2+1 s terasou, č.5: 2+ kk s balkónem. Pro všechny nájemníky je také k užívání rozlehlá zahrada se vzrostlými stromy, okrasnými keři a záhony, vodní plochou se pstruhy, altány, zahradním krbem, dětským srubem a houpačkami. V neposlední řadě jsou také k dispozici dvě garáže a dostatek parkovacích míst na vlastním pozemku. V současné době je dům plně obsazen. Poslední částečná rekonstrukce proběhla v letech 2014 - 2015 a týkala se především výměny oken za plastová a dále sociálního a kuchyňského zařízení. IS: elektřina 230/400V, kanalizace, obecní vodovod i vlastní studna. Vytápění ústřední s kotlem na LTO, bojler na teplou vodu 400 litrů. Přístupová komunikace asfaltová. V obci je veškerá občanská vybavenost, výborné autobusové i vlakové spojení. S vyřízením hypotéky bezplatně pomůžeme. Č. nabídky 68054.Tř. energ. náročnosti budovy G. ID nabídky: 68054.


Činžovní domy

V rubrice Činžovní domy jsou v přehledném výpisu zobrazeny inzeráty přímých majitelů i realitních kanceláří nabízející a poptávající činžovní domy k prodeji. Každý inzerát obsahuje ve svém detailním zobrazení kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s činžovními domy na prodej lehce upravíte pomocí filtrů rozšířeného hledání, kdy můžete využít filtr na cenové rozpětí, region nabídky nebo použít textové hledání. Je hračkou najít pak např. inzeráty nabízející činžovní domy k prodeji v centru Brna či Prahy, nabídky všechny na prodej činžovních domů v Plzni či v Šenově u Ostravy, nabídky bytových nebo nájemních domů v Olomouci.

Nechcete-li o žádnou nabídku z rubriky Činžovní domy přijít, využijte funkci Hlídací pes. Ta vám denně pošle nejnovější nabídky do vaší e-mailové schránky.
Na Annonce.cz by vás také mohla zajímat rubrika Činžovní domy k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Činžovní domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes