Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Činžovní domy v kraji Karlovarský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Nabízíme k prodeji historický činžovní dům zhruba

Nabídka
9.10.2016
Nabízíme k prodeji historický činžovní dům zhruba
Užitná plocha: 1110 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Cheb
12 000 000 Kč

Činžovní dům, 4 byty, užitná plocha 250 m2,

Nabídka
27.9.2016
Činžovní dům, 4 byty, užitná plocha 250 m2,
Užitná plocha: 250 m2
Počet bytů: 4
Typ budovy: zděná
Karlovy Vary
1 250 000 Kč

Prodej činžovního domu K.Vary-Draho

Nabídka
19.9.2016
Prodej činžovního domu K.Vary-Draho
Užitná plocha: 426 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Karlovy Vary
8 500 000 Kč

Prodej činžovního domu nedaleko cen

Nabídka
29.8.2016
Prodej činžovního domu nedaleko cen
Užitná plocha: 144 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Cheb
0 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej činžovního domu nedaleko lázeňského centra Františkových Lázní. V přízemí se nachází nebytový prostor o velikosti 75 m2. Je zde místnost s velkou výlohou do ulice, dvě místnosti, malá chodba a toaleta, vytápění plyn. kotlem, podlahy jsou dřevěné. V prvním patře se nachází byt 4+1 s balkonem o podlahové ploše 95 m2. Po vstupu do bytu je předsíň z níž se vchází na toaletu, do koupelny, obývacího pokoje, na které navazují dva další pokoje, do kuchyně, z níž se vchází do ložnice. V druhém patře jsou dva byty. První byt 2+1 o celkové ploše 67 m2 má předsíň se vstupem do koupelny a na toaletu, kuchyni s malým balkonem a dva pokoje. Druhý byt 1+1 o celkové ploše 34 m2 má předsíň se vstupem do koupelny s toaletou, dále pak malou chodbu se vstupem do kuchyně a do pokoje. Byty jsou vytápěny samostatnými plynovými kotly včetně ohřevu vody. Ve třetím patře je půdní prostor, který je připraven k vybudování půdního bytu (6 půdních místností a chodba). V suterénu jsou celkem 4 nebytové sklepní prostory a chodba. Nemovitost je ve velmi dobrém a udržovaném stavu, odvodnění zajištěno tzv. studánkami pod objektem, nová střešní krytina, nová plastová okna, nová fasáda. K domu náleží oplocená udržovaná zahrada s okrasnými dřevinami a dvě zastřešená parkovací místa. Lázeňské centrum je vzdáleno cca 5 min. chůze. Ve Františkových Lázních je veškerá občanská vybavenost. Ev. číslo: 570328.

Nabízíme zprostředkování prodeje dvou cihlových

Nabídka
22.6.2016
Nabízíme zprostředkování prodeje dvou cihlových
Užitná plocha: 1191 m2
Počet bytů: -
Typ budovy: -
Karlovy Vary
4 490 000 Kč

Nabízíme zprostředkování prodeje dvou cihlových bytových domů se společnou rozlehlou zahradou s několika bytovými jednotkami v Teplé u Mariánských Lázní. Bytové domy byli dříve využívány jako restaurace a penzion, nyní je zde postaveno v bývalém penzionu v přízemí jedna bytová jednotka o dispozici 2+2 a rozměrech 108 m2.V 1 NP se potom nachází byt 1+1 (44 m2), jedna garsonka o velikosti 28,5 m2 a dvě menší garsonky o velikosti 23 m2.Ve 2 NP se nachází dohromady čtyři garsonky o velikostech dvakrát 27 m2, jedenkrát 24 m2 a jedenkrát 18 m2.Každá s vlastním sociálním zařízením.Je zde vybudovaná také společná chodba s kuchyní. V domě bývalé restaurace se v přízemí rozprostírá velký byt o rozměrech 130 m2 a v patře prostorný byt o dispozici 4+ kk o velikosti 120 m2. V obou domech je zavedené plynové topení s vlastní kotelnou s měřáky na radiátorech. Parkování je možné před domem a zadní východy slouží ke vstupu na zahradu. Bytové domy je možné koupit spolu samostatně, nebo zároveň s dalšími dvěmi bytovými domy postavenými návazně za zvýhodněnou cenu.Možnost využití podnikatelského záměru.(penzion, restaurace, vinotéky atd...) Je zde také možnost doložení výnosu z předchozího podnikání a předání dle dohody vyklizené a čisté. V obci je k dispozici veškerá občanská vybavenost.Město Teplá se nachází na území okresu Cheb v Karlovarském kraji v Tepelské vrchovině.Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Mariánské Lázně. Koupi nemovitosti je možné realizovat pomocí hypotéčního úvěru, který Vám rádi pomůžeme zprostředkovat. ID nabídky: HB2116.


Činžovní domy

V rubrice Činžovní domy jsou v přehledném výpisu zobrazeny inzeráty přímých majitelů i realitních kanceláří nabízející a poptávající činžovní domy k prodeji. Každý inzerát obsahuje ve svém detailním zobrazení kontakt na inzerenta.

Výpis inzerátů s činžovními domy na prodej lehce upravíte pomocí filtrů rozšířeného hledání, kdy můžete využít filtr na cenové rozpětí, region nabídky nebo použít textové hledání. Je hračkou najít pak např. inzeráty nabízející činžovní domy k prodeji v centru Brna či Prahy, nabídky všechny na prodej činžovních domů v Plzni či v Šenově u Ostravy, nabídky bytových nebo nájemních domů v Olomouci.

Nechcete-li o žádnou nabídku z rubriky Činžovní domy přijít, využijte funkci Hlídací pes. Ta vám denně pošle nejnovější nabídky do vaší e-mailové schránky.
Na Annonce.cz by vás také mohla zajímat rubrika Činžovní domy k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Činžovní domy

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes