Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

CD, DAT a MD přístroje

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Gramofon Hyundai RT910RIP

Nabídka
19.5.2016
Gramofon Hyundai RT910RIP
Praha 1
2 099 Kč

Gramofon Hyundai RT910 RIP v retro designu skvěle doplní váš interiér doma, na chalupě nebo třeba ve stylové kanceláři. Při jeho zpracování byl kladen důraz na použití kvalitních přírodních materiálů. Dřevěné provedení tak dodává celému přehrávači nádech nostalgie, ale zároveň neztrácí moderní nadhled. Tento kousek proto potěší nejen pamětníky, ale také mladou generaci se zálibou v retro stylu. Na vlnách klasiky Retro gramofon Hyundai RT910 RIP nabídne svým uživatelům možnost přehrávat gramofonové desky rychlostí 33/45 a 78 otáček za minutu. Je tedy možné přehrávat, jak staré LP desky, tak i moderní kusy. Gramofon disponuje funkcí Autostop a systémem pro manuální spuštění jehly. Kromě přehrávání LP desek, nabízí gramofon Hyundai RT910 RIP také zabudovaný analogový tuner. Ten disponuje vlnovými rozsahy FM a AM. Naladění své oblíbené rozhlasové stanice dosáhnete pomocí manuálního vyhledávání. Gramofon je napájen z elektrické sítě 230V/50Hz. O příjemný poslech se stará dvojice zabudovaných reproduktorů, každý o výkonu 1,5 W. Lze využít i audio výstup. Digitalizujte jednoduše své vzpomínky Gramofon Hyundai RT910 RIP disponuje unikátní funkcí – tzv. ripováním. Ta umožňuje převést vaše oblíbené skladby z LP desek do moderního formátu MP3. A to rychle, jednoduše a bez nutnosti použití osobního počítače. Stejně tak lze převádět do MP3 formátu skladby z rozhlasu. Gramofon umí také skladby ve formátu MP3 přehrávat. Díky zabudovanému USB vstupu tak můžete přehrávat tyto skladby z Flash paměti.

SACD přehrávač Pioneer PD-50-S

Nabídka
19.5.2016
SACD přehrávač Pioneer PD-50-S
Praha 1
10 569 Kč

Špičkový stereofonní sacd přehrávač, dvojitý Hi-Bit 32 audio signálový procesor, dvojitý stíněný transformátor pro oddělené napájeníanalogová a digitální části, čelní USB vstup pro iPod/ iPhone / iPad, Sound retriever, rigidní disková mechanika, hliníkový čelní panel, zesílenáantivibrační konstrukce skříně, výstupní RCA konektory umístěny s dostatečnou vzdáleností od sebe, pro bezvadné uchycení kvalitní kabeláže, odnímatelná přívodní šňůra, přehrává sacd/cd/cd-r/cd-rw/dvd-r a rw s audio nahrávkami, dsd disky, podpora MP3/WMA/MPEG-4 AAC, optickýa koaxiální digitální vstup a výstup, SR in/out, rozměry 435x130x329mm, hmotnost 7.8 kg. Tento SACD přehrávači se vyznačuje přímým konstrukce s odděleným štítem a dva transformátory. Štít izoluje hlásku z pohonné jednotky, takže přenos signálu může mít nejkratší a nejjednodušší způsob, jak. V důsledku toho, šum a zkreslení jsou redukovány a křišťálově čirý kvalita zvuku dosaženo. Díky Hi-bitové DSP technologie Pioneer PD-50 také zajišťuje velmi přesné a rychlé zpracování na mnohem vyšší přesností. Auto Level Control vyrovnává rozdíly zvuku v kolejí, takže nemusíte neustále znovu nastavit hlasitost. Přehrávač je kompatibilní s Direct Stream Digital kompatibilní (DSD), disk - optimální formát pro ukládání extrémně vysokým rozlišením zvuku na SACD. Máte také možnost na váš iPod, připojte iPhone nebo iPad přes digitální připojení k porovnání s analogovými porty mnohem lepší kvalitu zvuku těšit. USB port na předním panelu také umožňuje přímé přehrávání hudebních souborů na USB flash disk (MP3, MPEG-4, AAC, WMA). Sound Retriever zajišťuje výrazné zlepšení v kvalitě zvuku komprimovaných zvukových souborů pro potěšení z hudby v CD kvalitě.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky CD, DAT a MD přístroje

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes