Dispozice

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Byty na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

1

Byt v TP levne.

Nabídka
11.1.2017
Dispozice: 3+1
Plocha: 58 m2
Vlastnictví: družstevní
Podlaží: 1
Teplice
240 000 Kč

V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi

Nabídka
20.1.2017
V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi
Dispozice: 2+kk
Plocha: 53 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: -
Praha 3
5 376 000 Kč

V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi nabídli k prodeji do osobního vlastnictví byt 2+ kk, s orientací na jih. Celková výměra bytu je 53,8 m2. Byt je po rozsáhlé rekonstrukci. K bytu náleží sklepní kóje 1,8 m2. Cena bytu nepodléhá DPH. Rezidence v jedné z nejstarších ulic Žižkova, Rezidence U Kronikáře, vám nabízí vše, po čem jste kdy toužili. Spojení historické lokality a nedalekého centra vám dává nové možnosti jak trávit svůj volný čas, jak žít Útočiště v Rezidenci U Kronikáře naleznete v jednom z 10 bytů či v 8 atelierech s výjimečnou atmosférou, kterou by jim mohl závidět i samotný Dalimil. Lokalita i rezidence dává ale příležitost i podnikavým jedincům, kteří se rozhodli žít svůj sen i v pracovní době. Pro ně tu máme připravené 2 nebytové prostory. I oni tak mohou být součástí celku, který je tolik výjimečný. Dům o pěti podlažích Vám toho krom své minulosti může nabídnout mnohoMůžete se těšit na novou, svěží tvář tradiční architektury, která vznikne po rozsáhlé rekonstrukci celého domu, včetně společných prostor. Rezidence U Kronikáře je tak tím pravým místem pro všechny, kteří chtějí být součástí historické části Žižkova a přitom žít moderní život. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři. Ve fotogalerii naleznete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnosti. ID nemovitosti SER1032-0001. ID nabídky: SER1032-0001.

V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi

Nabídka
20.1.2017
V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi
Dispozice: 3+kk
Plocha: 60 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: -
Praha 3
5 470 000 Kč

V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi nabídli k prodeji do osobního vlastnictví byt 3+ kk s balkonem 3 m2, s orientací na jih a sever. Celková výměra bytu je 60,4 m2. Byt je po rozsáhlé rekonstrukci. K bytu náleží sklepní kóje 2 m2. Rezidence v jedné z nejstarších ulic Žižkova, Rezidence U Kronikáře, vám nabízí vše, po čem jste kdy toužili. Spojení historické lokality a nedalekého centra vám dává nové možnosti jak trávit svůj volný čas, jak žít Útočiště v Rezidenci U Kronikáře naleznete v jednom z 10 bytů či v 8 atelierech s výjimečnou atmosférou, kterou by jim mohl závidět i samotný Dalimil. Lokalita i rezidence dává ale příležitost i podnikavým jedincům, kteří se rozhodli žít svůj sen i v pracovní době. Pro ně tu máme připravené 2 nebytové prostory. I oni tak mohou být součástí celku, který je tolik výjimečný. Dům o pěti podlažích Vám toho krom své minulosti může nabídnout mnohoMůžete se těšit na novou, svěží tvář tradiční architektury, která vznikne po rozsáhlé rekonstrukci celého domu, včetně společných prostor. Rezidence U Kronikáře je tak tím pravým místem pro všechny, kteří chtějí být součástí historické části Žižkova a přitom žít moderní život. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři. Ve fotogalerii naleznete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnosti. ID nemovitosti SER1031-0001. ID nabídky: SER1031-0001.

V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi

Nabídka
20.1.2017
V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi
Dispozice: 2+kk
Plocha: 43 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: -
Praha 3
3 776 000 Kč

V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi nabídli k prodeji do osobního vlastnictví rozestavěnou nebytovou jednotku - atelier 2+ kk- bez sanity, nášlapných vstev, obkladu a dlažby v koupelně. K atelieru náleží balkon 1,1 m2. Orientace atelieru je na sever. Celková výměra atelieru je 43,1 m2. Atelier je po rozsáhlé rekonstrukci. Cena atelieru nepodléhá DPH. Rezidence v jedné z nejstarších ulic Žižkova, Rezidence U Kronikáře, vám nabízí vše, po čem jste kdy toužili. Spojení historické lokality a nedalekého centra vám dává nové možnosti jak trávit svůj volný čas, jak žít Útočiště v Rezidenci U Kronikáře naleznete v jednom z 10 bytů či v 8 atelierech s výjimečnou atmosférou, kterou by jim mohl závidět i samotný Dalimil. Lokalita i rezidence dává ale příležitost i podnikavým jedincům, kteří se rozhodli žít svůj sen i v pracovní době. Pro ně tu máme připravené 2 nebytové prostory. I oni tak mohou být součástí celku, který je tolik výjimečný. Dům o pěti podlažích Vám toho krom své minulosti může nabídnout mnohoMůžete se těšit na novou, svěží tvář tradiční architektury, která vznikne po rozsáhlé rekonstrukci celého domu, včetně společných prostor. Rezidence U Kronikáře je tak tím pravým místem pro všechny, kteří chtějí být součástí historické části Žižkova a přitom žít moderní život. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři. Ve fotogalerii naleznete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnosti. ID nemovitosti SER1038-0001. ID nabídky: SER1038-0001.

V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi

Nabídka
20.1.2017
V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi
Dispozice: 2+kk
Plocha: 56 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: -
Praha 3
5 438 000 Kč

V projektu Rezidence U Kronikáře bychom Vám rádi nabídli k prodeji do osobního vlastnictví byt 2+ kk s balkonem 3 m2, s orientací na jih a sever. Celková výměra bytu je 56,2 m2. Byt je po rozsáhlé rekonstrukci. K bytu náleží sklepní kóje 1,6 m2. Cena bytu nepodléhá DPH. Rezidence v jedné z nejstarších ulic Žižkova, Rezidence U Kronikáře, vám nabízí vše, po čem jste kdy toužili. Spojení historické lokality a nedalekého centra vám dává nové možnosti jak trávit svůj volný čas, jak žít Útočiště v Rezidenci U Kronikáře naleznete v jednom z 10 bytů či v 8 atelierech s výjimečnou atmosférou, kterou by jim mohl závidět i samotný Dalimil. Lokalita i rezidence dává ale příležitost i podnikavým jedincům, kteří se rozhodli žít svůj sen i v pracovní době. Pro ně tu máme připravené 2 nebytové prostory. I oni tak mohou být součástí celku, který je tolik výjimečný. Dům o pěti podlažích Vám toho krom své minulosti může nabídnout mnohoMůžete se těšit na novou, svěží tvář tradiční architektury, která vznikne po rozsáhlé rekonstrukci celého domu, včetně společných prostor. Rezidence U Kronikáře je tak tím pravým místem pro všechny, kteří chtějí být součástí historické části Žižkova a přitom žít moderní život. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři. Ve fotogalerii naleznete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnosti. ID nemovitosti SER1034-0001. ID nabídky: SER1034-0001.

Prodej, byt 3+1, OV, Nové Město nad

Nabídka
20.1.2017
Prodej, byt 3+1, OV, Nové Město nad
Dispozice: 3+1
Plocha: 81 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: -
Náchod
Cena neuvedena

prodej apartmánu 2+1, 75m2, Harrach

Nabídka
20.1.2017
prodej apartmánu 2+1, 75m2, Harrach
Dispozice: 2+1
Plocha: 75 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Semily
Cena neuvedena

Jednotka 2+kk/T/P, do OV, 222

Nabídka
20.1.2017
Jednotka 2+kk/T/P, do OV, 222
Dispozice: 2+kk
Plocha: 222 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 6
Praha 10
Cena neuvedena

Bydlíte v klidné ulici, kousek od krásného parku a

Nabídka
20.1.2017
Bydlíte v klidné ulici, kousek od krásného parku a
Dispozice: 2+kk
Plocha: 46 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: -
Praha 4
3 137 000 Kč

Bydlíte v klidné ulici, kousek od krásného parku a přitom máte nablízku vše, co město nabízí a co vy potřebujete? Ne? A Chtěli byste? Pak je pro vás Rezidence u Jezerky II tím pravým místem, které vaše dosavadní bydlení promění ve spokojené žití. Rádi bychom Vám v tomto projektu nabídli k prodeji do osobního vlastnictví byt 2+ kk, který je ve stavu před rekonstrukcí. Celková výměra bytu je 46,8 m2. Orientace bytu je na jihozápadní stranu. K bytu náleží sklepní kóje 4,6 m2. Rezidence u Jezerky II. na vás bude čekat v plně zrekonstruovaném stavu a přitom s možností vlastního uspořádání bytu. Byty budou připraveny v takové podobě, která vám umožní zařídit si vlastními silami vše přesně tak, jak si představujete. Svůj domov si budete moct vytvořit v 1+ kk až 3+ kk. Pro snídani si můžete zajít do nedalekého obchodu s potravinami, na dopolední relax při šumění stromů zavítat do blízkého parku Jezerka a dlouhým večerem se nechat zlákat ke kulturnímu zážitku ve slavném Divadle Na Jezerce či k návštěvě jedné z okolních restaurací. Z vašeho domova na Jezerce se snadno dostanete po celé Praze. Postačí Vám nedaleká autobusová zastávka s návazností na metro C. Autobusem se dostanete přímo do centra, nebo na stanici metra Pražského povstání či Pankrác. I vlakové nádraží Vršovice je vzdáleno jen pár minut chůze. Rezidence u Jezerky II, která je mladším sourozencem Rezidence u Jezerky I, na vás čeká v ulici Horní v Nuslích. Nenechte váš nový domov čekat dlouho, než se v něm zabydlí někdo jiný. Průkazy energetické náročnosti jsou k dispozici v kanceláři. Ve fotogalerii naleznete vizualizace, které nemusejí odpovídat skutečnému stavu. ID nemovitosti SER1029-0001. ID nabídky: SER1029-0001.


Byty na prodej

Toužíte po novém bydlení? Chcete bydlet konečně ve vlastním a hledáte místo, kde budou všechny nabídky s byty na prodej na jednom místě? Pak jste na Annonce.cz v rubrice Byty na prodej správně. Najdete zde jak soukromou inzerci přímých vlastníků bytů, tak i nabídky s byty na prodej od realitních kanceláří či developerů. Stejně tak máte-li byt na prodej, určitě by zde váš inzerát neměl chybět.

V základním výpisu jsou přehledně zobrazeny všechny nabídky s byty na prodej bez ohledu na lokalitu bytu, jeho typ, dispozici a cenu. Možnosti rozšířeného filtrování vám usnadní si přesně vybrat byt, který vás zajímá - můžete vybírat podle lokality, typu, dispozice, cenového rozpětí anebo použít textové hledání. Je tedy velmi jednoduché najít jen ty nabídky s byty na prodej, které splňují vaše požadavky, např. inzeráty obsahující frázi prodám byt nebo nabídky prodeje bytů do OV, byty v Holešovicích, omezit výpis jen na nabídky bytů v Praze 9, jen na soukromou inzerci s byty na prodej Příbram anebo všechny nabídky na prodej bytů v Podbořanech.

A pro ty z vás, kterým by byt mohl být malý, máme na Annonce.cz rubriku Domy na prodej, kde najdete inzeráty s nabídkami rodinných domů, činžáků a chat a chalup. Na Annonce.cz najdete i nabídky bytů k pronájmu.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Byty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes