Dispozice

Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Byty na prodej

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej bytu 2+1 , 44 m2 , Praha 5 -

Nabídka
28.5.2015
Prodej bytu 2+1 , 44 m2 , Praha 5 -
Dispozice: 2+kk
Plocha: 44 m2
Vlastnictví: -
Podlaží: -
Praha 5
2 990 000 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej krásného , slunného , zrekonstruovaného bytu 2+ kk , OV , 44 m2 , v Praze 5 – Košířích . Byt se nachází ve druhém podlaží v cihlovém domě ve kterém byla a to v roce 2010 dokončena celková rekonstrukce , která se dotkla nejenom vnitřních částí domu , ale byla zde vyměněna střecha , dům dostal novou fasádu , platová okna a zateplení , které ovlivnilo spotřebu energií což se projevilo na velmi příznivých platbách .Byt s neprůchozími pokoji je orientován na jiho – východ a výhled z oken obou pokojů je směřován do velmi klidného vnitrobloku , který nám nabízí pohled do přírody .Byt je po totální rekonstrukci a stávající majitel dbal na velmi kvalitní a vkusné materiály i zařizovací předměty.Byla vestavěna i nová kuchyně a nově byli vybudovány i rozvody. Vytápění bytu je plynové , zajišťuje ho plynový kotel pouze pro tento dům a za domem je možno zaparkovat a to na veřejných parkovacích místech.Občanská vybavenost je v této lokalitě maximální a také dopravní dostupnost je na velmi vysoké úrovni , stanice tramvají a autobusů které jsou u domu nám zabezpečují se během pár minut dostat na stanici metra Anděl.Dům je vystavěn ve velmi žádané lokalitě , která nám zajišťuje maximální dopravní dostupnost a umístění bytu v domě nám dává možnost pohledu do přírody a vůbec nevnímáme rušnost komunikace , která je na druhé straně tohoto domu.Byt je momentálně na jeden rok pronajatý za velmi výhodných podmínek a tak je tudíž vhodný jako koupě na investici.Neváhejte ještě dnes kontaktovat našeho realitního odborníka , který Vám poskytne Vámi požadované informace a zprostředkuje Vám prohlídku. Ev. číslo: 1446.


Byty na prodej

Toužíte po novém bydlení? Chcete bydlet konečně ve vlastním a hledáte místo, kde budou všechny nabídky s byty na prodej na jednom místě? Pak jste na Annonce.cz v rubrice Byty na prodej správně. Najdete zde jak soukromou inzerci přímých vlastníků bytů, tak i nabídky s byty na prodej od realitních kanceláří či developerů. Stejně tak máte-li byt na prodej, určitě by zde váš inzerát neměl chybět.

V základním výpisu jsou přehledně zobrazeny všechny nabídky s byty na prodej bez ohledu na lokalitu bytu, jeho typ, dispozici a cenu. Možnosti rozšířeného filtrování vám usnadní si přesně vybrat byt, který vás zajímá - můžete vybírat podle lokality, typu, dispozice, cenového rozpětí anebo použít textové hledání. Je tedy velmi jednoduché najít jen ty nabídky s byty na prodej, které splňují vaše požadavky, např. inzeráty obsahující frázi prodám byt nebo nabídky prodeje bytů do OV, byty v Holešovicích, omezit výpis jen na nabídky bytů v Praze 9, jen na soukromou inzerci s byty na prodej Příbram anebo všechny nabídky na prodej bytů v Podbořanech.

A pro ty z vás, kterým by byt mohl být malý, máme na Annonce.cz rubriku Domy na prodej, kde najdete inzeráty s nabídkami rodinných domů, činžáků a chat a chalup. Na Annonce.cz najdete i nabídky bytů k pronájmu.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Byty na prodej

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes