Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Autosedačky v kraji Praha

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Autosedačka Recaro Monza Nova 2, červená

Nabídka
23.7.2015
Autosedačka Recaro Monza Nova 2, červená
Praha 1
4 759 Kč

RECARO Monza NOVA 2 je spolehlivá, bezpečná a pohodlná autosedačka. Vhodná pro děti od 15–36 kg. Pro oblast hlavy je sedačka o 45% bezpečnější než vyžaduje norma, v oblasti trupu je to o 36% (ECE 44/04). Díky promyšleným absorbčním zónám došlo ke snížení zátěže u hlavy o 30%, krku o 20% a ramenou o 30%. Poutání dítěte automobilovým pásem je maximálně usnadněno díky vodičům. Chytrý vodič pásu v hlavovce podrží pás pro snazší poutání. Důmyslný systém deformačních zón ASP (Advanced Side Protection). Zvýšená bezpečnost bočním absorbérem (tzv.kapsa) při bočním nárazu. Absorbér je dimenzován rozumně pro snadné poutání a zavírání dveří vozu. Nepodceňujte sedák, sedák Monzy NOVA 2 tvaru ležaté kapky zabraňuje submarine efektu (rizikový pohyb těla pod pásy). Neslevujte z bezpečnosti ani pohodlí – plnohodnotné područky zodpovědně chrání oblast pánve a kyčlí. V sedáku je použita ergo-pěna z automobilového průmyslu. Dvojité žebrování bočnic plní funkci nejen deformační zóny, ale i ventilace. Dofukovací čalounění polštářku v hlavovce zmírňuje únavu z cestování a zvyšuje bezpečnost. Hlavovka má ergonomické vnitřní úhly, aby krk i hlavička byly ve správné poloze. Evolučně profilovaný vnitřní tvar opěradla pro lepší sezení s respektováním růstu dítěte nejen do výšky, ale i do šířky. K vyšší bezpečnosti napomáhá třmen v hlavovce pro správné vedení pásu. Repráčky v hlavovce pro připojení externí zábavy. Hlavovka má 11 výškových poloh.

Autosedačka Römer Baby-Safe Plus SHR 2

Nabídka
22.7.2015
Autosedačka Römer Baby-Safe Plus SHR 2
Praha 1
3 709 Kč

Autosedačka Römer BABY-SAFE plus SHR II Autosedačka je určená pro děti od narození do 13 Kg (skupina 0+ - do věku 12-15 měsíců). Autosedačka je vyjímečná svým bezpečnostním systémem D-SIP® Technology, jednoduchým poutáním v automobilu pomocí pásů nebo isofixové báze a kompatibilitou s kočárky Britax systémem CLICK & GO®. Skelet autosedačky Skelet autosedačky je vyroben z kvalitních tvrzených plastů s postranními polystyrénovými prvky pro větší pohodlí miminka. Autosedačka má hluboké bočnice - zajišťuje tak lepší ochranu proti bočnímu nárazu. Polstrování celé autosedačky je mékké, za zády dvojité a pod zadečkem zesílené. Celý potah lze jednoduše sejmout bez nutnosti vyvlékání pásů a lze ho prát v pračce. Hlavová opěrka je měkce polstrovaná a hodně hluboká pro větší bezpečnost při nárazu. Opěrku lze výškově nastavit podle velikosti miminka. Bezpečnostní pásy jsou 5-bodové ( poutají dítě přes ramena, stehna a v rozkroku). Pásy mají měkké ramenní polstrování. Utáhnout je lze jednoduše jednou rukou zatažením - tím se pás utáhne rovnoměrně přes ramena dítěte. Rukojeť pro přenášení je nastavitelná pomocí jedné ruky do tří možných poloh. Na rukojeti je měkké vyztužení pro pohodlné přenášení. Stříška proti slunci nebo větru má UV ochranu 50+ . Stříška není uchycena na rukojeť, lze ji tedy používat i když je rukojeť sklopena dolů. bezpečnostní prvky Autosedačka Baby-Safe plus SHR II má parentovanou technologii D-SIP® Technology - jedná se o postranní plastové airbagy, které zachycují kinetickou energii v případě bočního nárazu. 5-bodové bezpečnostní pásy Hluboké a měkké bočnice vychytávky Kompaktibilita s kočárky Britax systémem CLICK & GO® - autosedačka má integrované adaptéry pro připojení na kočárky Britax. Systém vyjmutí autosedačky z konstrukce kočárku je pomocí inteligentního tlačítka na rukojeti, které intuitivně zmáčknete při zvednutí autosedačky. Autosedačka má zabudovaný systém polohování pro novorozená miminka - při snížení hlavové opěrky dejde uvnitř sedačky k narovnání dna - podobně rovná poloha jako v korbě kočárku. Autosedačka je schválena pro použití v letadle – Certifikace TUV pro leteckou dopravu instalace do auta Baby-Safe Belted Base - báze pro snadné uchycení autosedačky Baby-Safe plus. Báze se v autě přichytává pomocí pásu - nemusíte mít isofixovou základnu zabudovanou v autě. Baby-Safe Isofix Base - klasická isofixová báze poutaná v autě na zabudovanou isofixovou základnu.

Autosedačka Cybex Solution X 2015, černá

Nabídka
21.7.2015
Autosedačka Cybex Solution X 2015, černá
Praha 1
2 849 Kč

Autosedačka skupiny 15-36 kg s ochranou proti bočnímu nárazu. Unikátní patentovaná opěrka hlavy s 11 výškovými polohami. SOLUTION X je základní model autosedačky ve své kategorii s ochranou proti bočnímu nárazu. Řada SOLUTION X společnosti Cybex změnila způsob, jakým se dívat na autosedačky kategorie 15-36 kg. Špičkový design získal ocenění vítěz Red Dot. Pohodlné sezení a výrazné bočnice, které rostou spolu s dítětem doplňuje patentovaná opěrka hlavy pro maximální ochranu hlavy během spánku dítěte. Vlastnosti SOLUTION X: lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. system) absorbuje energii nárazu a chrání citlivou hlavu a oblast ramen 3-poziční opěrka hlavy zabraňuje při usnutí dítěte přepadnutí jeho hlavy dopředu 11ti poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy pro perfektní nastavení a maximum bezpečí "Navrženo v Německu" Testy bezpečnosti: Špičkový výsledek v testu ADAC výsledná známka "gut" Špičkový výsledek v testu Stiftung Warentest výsledná známka "1.9" Patentované technologie Cybex pro nejvyšší bezpečí: Opěrka hlavy (patentováno) 3-poziční opěrka hlavy zabraňuje při usnutí dítěte přepadnutí jeho hlavy dopředu. Prohlédněte si video o této technologii a zjistíte proč je důležité, aby hlava dítěte nepřepadávala dopředu. Patentovaná 3-poziční polohovací opěrka hlavy CYBEX zaručuje optimální ochranu v případě bočního nárazu. Tato revoluční technologie mírně přesune těžiště hlavy dítěte dozadu a v případě usnutí předchází jejímu přepadnutí. V případě bočního nárazu zůstává hlava dítěte v bezpečné zóně autosedačky zajišťující maximální bezpečí. 3-poziční opěrka hlavy poskytuje také pohodlnější pozice pro spaní zajišťující klidnou cestu.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Autosedačky

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes