Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Autosedačky v kraji Praha

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Autosedačka Nania Master LX 2013

Nabídka
3.9.2015
Autosedačka Nania Master LX 2013
Praha 1
1 169 Kč

Autosedačka Master LX je vybavena bočním ochranným systémem a štítem (pultíkem), který chrání dítě zejména v kritické oblasti šíje a krku. Díky výškově nastavitelné hlavové opěrce, zajistíte, že bezpečnostní pás je vždy optimálně veden mimo krk dítěte. Zádovou opěrku lze později oddělit a používat pouze anatomicky tvarované sedátko. Autosedačky Nania pocházejí od největšího výrobce dětských zádržných systémů v Evropě. U všech autosedaček je kladen zvláštní důraz na komfort a bezpečnost cestování. Výrobky jsou testovány prostřednictvím ADAC (největší automobilový klub v Evropě), což zaručuje maximální ochranu. Nania Master LX: Boční ochranný systém. Ochranný štít pro dítě (pultík, který zcela nahrazuje systém připoutání dítěte 5-ti bodovými pásy) - CHYBÍ. V případě nárazu štít zcela pohltí veškeré síly. Chrání citlivé oblasti hlavy, krku, hrudníku a vnitřní orgány. Optimální vedení autopásu, díky výškově nastavitelné hlavové opěrce. Komfortní anatomické sedátko. Větší bezpečnost díky sníženému napětí v kritické oblasti krku. Ve skupině 1, může se pochlubit bezpečnostním štítem, nabízejícím rozšíření bezpečnosti a pohodlí srovnatelné s konvenčními pěti-bodovými pásy. Bezpečnostní štít funguje jako nafouknutý airbag a tím se veškeré síly působící na horní část těla rozdělí do většího prostoru. S použitím bezpečnostního štítu ve spojení se základnou je autosedačka použitelná max. do 18 kg dítěte. V cca. v 15 kg dítěte se štít vyjme z autosedačky a ta je dále připravena k použití – vytvoříme z ní kategorii 2 a 3. Potah lze odejmout a prát v pračce na 30°C. Upevnění autosedačky bezpečnostním pásem automobilu. Homologace ECE R 44–04.

Autosedačka Recaro Monza Nova 2, červená

Nabídka
2.9.2015
Autosedačka Recaro Monza Nova 2, červená
Praha 1
3 849 Kč

RECARO Monza NOVA 2 je spolehlivá, bezpečná a pohodlná autosedačka. Vhodná pro děti od 15–36 kg. Pro oblast hlavy je sedačka o 45% bezpečnější než vyžaduje norma, v oblasti trupu je to o 36% (ECE 44/04). Díky promyšleným absorbčním zónám došlo ke snížení zátěže u hlavy o 30%, krku o 20% a ramenou o 30%. Poutání dítěte automobilovým pásem je maximálně usnadněno díky vodičům. Chytrý vodič pásu v hlavovce podrží pás pro snazší poutání. Důmyslný systém deformačních zón ASP (Advanced Side Protection). Zvýšená bezpečnost bočním absorbérem (tzv.kapsa) při bočním nárazu. Absorbér je dimenzován rozumně pro snadné poutání a zavírání dveří vozu. Nepodceňujte sedák, sedák Monzy NOVA 2 tvaru ležaté kapky zabraňuje submarine efektu (rizikový pohyb těla pod pásy). Neslevujte z bezpečnosti ani pohodlí – plnohodnotné područky zodpovědně chrání oblast pánve a kyčlí. V sedáku je použita ergo-pěna z automobilového průmyslu. Dvojité žebrování bočnic plní funkci nejen deformační zóny, ale i ventilace. Dofukovací čalounění polštářku v hlavovce zmírňuje únavu z cestování a zvyšuje bezpečnost. Hlavovka má ergonomické vnitřní úhly, aby krk i hlavička byly ve správné poloze. Evolučně profilovaný vnitřní tvar opěradla pro lepší sezení s respektováním růstu dítěte nejen do výšky, ale i do šířky. K vyšší bezpečnosti napomáhá třmen v hlavovce pro správné vedení pásu. Repráčky v hlavovce pro připojení externí zábavy. Hlavovka má 11 výškových poloh.

´ ´ ´

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Autosedačky

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes