Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Vysočina

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej autoservisu s nadstandartním

Nabídka
19.2.2017
Prodej autoservisu s nadstandartním
Havlíčkův Brod
14 677 600 Kč

Zprostředkujeme Vám prodej komerčním prostor a bytu na ulici Pražská v Havlíčkově Brodě. V přízemí dvoupodlažní budovy se nachází hlavní dílna autoservisu o 90 m2 (včetně skladu a sociálního zařízení) se dvěma hydraulickými hevery a kompletním vybavením pro provoz (diagnostika, geometrie, lis, automatická plnička klimatizace, nářadí). K dílně je k dispozici menší kuchyň s jídelnou (nutno obcházet zvenku). Součástí jsou i obchodní prostory o výměře 50 m2 (vchod z přední části budovy) a dvě místnosti po 21 m2, které je možno využít jako sklady nebo kanceláře. V prostorách původní budovy je menší byt (v současnosti využíván jedním z mechaniků), dva záchody a sprchový kout. K dispozici je také menší dílna o rozměrech 14 x 4,2 x 4 m s jámou (přibude hever). Obě dílny jsou vybaveny el. vraty. V zadní části domu je v současnosti malá kancelář majitele. První patro cihlové novostavby patří bytu se zimní zahradou o 45 m2 a terasou o 80 m2. Hlavní místností bytu je velký obývák s jídelnou a kuchyní o výměře 90 m2. Odtud vede chodba do dalších místností a vstup do ložnice přes malou koupelnu s WC a sprchovým koutem. Chodbou se dostaneme do pokojů o výměře 21,27 m2, pokoje o 25 m2 s balkonem, druhé koupelny s vanou a sprchou o výměře 16-18 m2, do místnosti s WC, či technické místnosti (1,3 x 3,5 m). Touto chodbou můžeme vstoupit také do ložnice, která má okna na východ (22 m2). Najdeme zde i rozvody pro podlahové topení. V celém horním patře je možnost úklidu centrálním vysavačem, k dispozici je také internet a TV. K nemovitosti jsou k dispozici venkovní plochy před i za domem o výměře 1.250 m2 s možností odkupu dalších 1.250 m2. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, dálkový vodovod a plynovod. Energetický štítek v přípravě. Bližší informace ráda sdělím osobně. Ev. číslo: 18967. včetně provize RK a právních služeb.

Pronájem obchodních prostor v Jihla

Nabídka
20.2.2017
Pronájem obchodních prostor v Jihla
Jihlava
55 000 Kč

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem reprezentativních obchodních prostor s výlohami situovanými v přízemí historického domu v centru Jihlavy s přímým vstupem z ulice Palackého, jen pár kroků od Masarykova náměstí. Exkluzivitu prostor umocňuje atraktivní lokalita ve finančním a obchodním centru města, s dostupností MHD. Z pohledu z ulice byla zhotovena nová fasáda, výměna výloh a vstupních dveří za nové, dále pak obložení fasády za pomocí luxusních materiálů - sklo, žula. Dispozičně jsou prostory rozděleny na 2 prodejní/obchodní prostory, malou skladovou místností, sprchový kout, 3 WC. Dále po dohodě lze pronajmout ještě další přidružené prostory vhodné k rozšíření zázemí (kancelář, malý sklad, kuchyňku, šatnu atp.). Prostory jsou vhodné například pro cukrárnu, kavárnu, nenáročnou gastronomii, prodejnu luxusního sortimentu, showroom, nebo jako popř. banku či pojišťovnu atp. V 1PP se nachází otevřený sklep o výměře cca 80 m2, který je nyní opatřen vlastním vchodem z ulice, přičemž jej zároveň lze propojit s nabízenými obchodními prostory. Součástí ceny pronájmu jsou veškeré stavební úpravy jak vnitřních prostor, tak i prostor sklepeních a dvoru ve vnitrobloku o výměře 70 m2, kde lze zřídit např. příjemné posezení v zimní zahradě, včetně projektu (změna půdorysu nenosných konstrukcí, zřízení vzduchotechniky, klimatizace, sociálního zařízení, prostor pro zaměstnance, vše dle dohody v souvislosti na podmínky nájemní smlouvy, a to především výše kauce a fixace nájemního vztahu). V tomto případě je vše na velmi individuálním jednání přímo s majitelem, a to v kooperaci s podnikatelským záměrem provozovatele. Majitel upřednostňuje dlouhodobý pronájem. V případě vážného jednání nabízíme profesionální zpracování základní vizualizace interiéru zdarma. Nájemce neplatí provizi. Ev. číslo: 11191.

Dům Vojnův Městec

Nabídka
20.2.2017
Dům Vojnův Městec
Žďár nad Sázavou
2 007 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje veliký multifunkční objekt s byty, kancelářemi, skladovými a výrobními prostory. Jedná se o komplex budov. Hlavní budova je v přízemí rozdělena průjezdem na dvě části. V levé menší jsou 2 kanceláře, v pravé části jsou 4 místnosti. V obou částech je sociální zařízení. První patro je rozděleno na dva byty. Původně se však jednalo o byt majitele o rozloze cca 200m2. Ve druhém patře bývala jídelna s vývařovnou pro 140 lidí. V současné době není kuchyně vybavena. V patře se ještě nachází sklad s nákladním výtahem zpřízemí o nosnosti 100kg. V podkroví jsou 4 pokoje, které sloužily jako ubytovna pro montážníky. K dispozici je kuchyňka a sociální zařízení. Ještě se zde nachází půdní prostor o rozloze cca 70m2. Celý objekt je podsklepen, ve sklepě je studna. Průjezdem se projde na nádvoří. Budova po levé straně je rozdělena na několik dílen a skladů. Nachází se také plně automatická plynová kotelna. V některých dílnách jsou v podlaze topné rohože. Budova v čele je rozdělena velkou a malou dílnu. Po pravé straně je dvoupatrová budova. V přízemí je velký skladovací prostor s rampou a výtahem do dílny v prvním patře. Vstup do patra, kde jsou dvě velké dílny, je přímo z nádvoří. Nad celou budovou je rozlehlá, dobře přístupná půda, vhodná k půdní vestavbě. Důležité je, že vytápění celého komplexu je maximálně ůsporné, protože je rozdělené na samostatné smyčky. Také řešení el. rozvodů poskytuje možnost velkých úspor. V každém patře jsou el. hodiny. V budově je automatická ústředna s telefonem do provozu. Celý objekt je napojen na kanalizaci. Ev. číslo: 407548. cena včetně daně z nabytí, právního servisu i odměny RK.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes