Cena [ Kč ]

Hlavní město Praha Jihomoravský Jihočeský Vysočina Karlovarský Královéhradecký Liberecký Olomoucký Moravskoslezský Pardubický Plzeňský Středočeský Ústecký Zlínský
 • Praha
 • Jihomoravský
 • Jihočeský
 • Vysočina
 • Karlovarský
 • Královehradecký
 • Liberecký
 • Olomoucký
 • Moravskoslezský
 • Pardubický
 • Plzeňský
 • Středočeský
 • Ústecký
 • Zlínský
 • více možností

Řadit:
Nastavení

Počet inzerátů na stránce

Komerční objekty a prostory v kraji Jihočeský

TIP: Nechcete-li zmeškat žádný nový inzerát, nechte si je sledovat hlídacím psem.

Prodej, zemědělská usedlost s pozem

Nabídka
29.3.2017
Prodej, zemědělská usedlost s pozem
Český Krumlov
6 500 000 Kč

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej usedlosti na polosamotě v blízkosti Kaplice (2km), obklopené krásnou přírodou. Dům s uzavřeným vnitřním dvorem má zachovanou dvoupodlažní obytnou část se zázemím. Původně kamenná obytná budova má celkem 9 místností, v každém patře je kuchyně, dále 2 koupelny s WC, vnitřní průjezd a sklepní prostor. Prostor původní sýpky je po obnově na obytnou část s vnitřním prostorem otevřeným do krovu a umožňuje celoroční bydlení. Celá střecha stavení je nově pokryta alpskou betonovou taškou. Část objektu je zateplena. Objekt je napojen na elektrický proud a obecní vodovod, obecní kanalizační řad není k dispozici (septik). Ústřední vytápění (kotel na tuhá paliva) je rozvedeno po domě, v části podlahové vytápění. Elektricky bojler pro ohřev teplé vody. Objekt je prodejný včetně stávajícího vybavení nábytkem. Usedlost má předpoklady pro další stavební rozvoj – možnost dalšího využití podkroví, případně obnova a využití původních stájí po obvodu usedlosti přiléhajících k vnitřnímu dvoru. K prodeji nemovitosti jsou nově přiřazeny okolní ucelené pozemky o rozloze cca 4 000 m2, které bezprostředně navazují na usedlost. Atraktivitu lokality zvyšuje nejen její ojedinělá urbanistická situace, ale i vzdálenost k lákavým turistickým a rekreačním cílům (Český Krumlov – 19km, rekreační oblast Lipna – 35km, České Budějovice – 30km, Linec – 65 km). Doporučujeme prohlídku, zajistíme financování. Ev. číslo: 602910.

Pronájem restaurace v Soběslavi

Nabídka
30.3.2017
Pronájem restaurace v Soběslavi
Tábor
20 000 Kč

Zprostředkujeme Vám Pronájem restaurace s barem a zahradou s venkovním posezením pro hosty. Nabízíme pronájem restaurace v centru města Soběslav, u náměstí. Provozovna se nachází v pěkném, udržovaném objektu, hned u náměstí, s možností využití zahrady za objektem, kde je pergola s posezením a venkovním grilem a pultem. Dispozice objektu 1. NP : zádveří, vybavená restaurace s barem, pivní vitrína, dále pak vybavená kuchyně, sociální zázemí a šatny pro zaměstnance, sklad potravin, úklidová místnost, sklad nápojů. Dále na chodbě jsou veřejné WC pro návštěvníky, bezbariérové WC, strojovna vzduchotechniky. Prostor restaurace a kuchyně je vybavena výkonnou vzduchotechnikou s rekuperací a prostor restaurace je v létě klimatizován. Chodba je průchozí do zahrady, kde je postavena pergola s posezením pro hosty /stoly, židle, lavice z borového masivu/, barpult, venkovní gril na grilování, opékání a dále místo na el.giros. Zahradní domek – sklad. Ve všech prostorách 1. NP je kompletní osvětlení, zařizovací předměty /umyvadla, záchody, baterie, výlevky/, topná tělesa s termostatickými hlavicemi a vzduchotechnické zařízení. Soupis zařízení všech prostor je k dispozici. Celý prostor provozovny je střežen zabezpečovacím zařízením. Je udržovaný, čistý, ve velmi pěkném stavebně technickém stavu, díky vybavení je možné ihned zahájit provoz. Cena za pronájem činí 20.000, --Kč měsíčně bez DPH. Náklady na služby /el., plyn, vodné, stočné, odvoz odpadu, telekom.služby, úklid a strážní služba si hradí nájemce sám přímo poskytovateli. Kauce ve výši 3 měs.nájmu při podpisu. Ev. číslo: 22362.


Komerční objekty a prostory

V rubrice Komerční prostory a objekty na Annonce.cz naleznete inzeráty soukromé i od realitních kanceláří či zprostředkovatelů nabízející prodej nebo pronájem skladů, obchodů a provozoven a dalších komerčních prostor. V přehledném výpisu jsou zobrazeny všechny inzeráty z rubriky. V detailu každého inzerátu jsou bližší informace o nabízeném komerčním prostoru a kontakty na inzerenta.

Výpis s inzeráty si lehce přizpůsobíte pomocí filtrů rozšířeného hledání. Jednoduše si zobrazíte jen inzeráty nabízející komerční objekty a prostory pro obchod a služby; restaurace, bary a herny; sklady, haly, dílny, areály a ostatní. V kombinaci s textovým vyhledáváním je na Annonce.cz hračkou najít inzeráty s nabídkou pronájmu obchodů či kavárny bez odstupného nebo autodílny v Praze 1 nebo v Praze 4 - Hájích, komerčního objektu v Chrudimi nebo nebytového prostoru na sídlišti v Pardubicích, obchodního prostoru do 300m2 v Moravském Krumlově atd.

Funkce Hlídací pes je určena všem, kteří nechtějí propásnout žádnou nabídku obchodních a komerčních prostor k pronájmu: nejnovější inzeráty vám zašle každý den do vaší e-mailové schránky.

Nastav si zdarma hlídacího psa HafANNa

Co je hlídací pes?

Upozornění do e-mailu na nové
inzeráty z rubriky Komerční prostory

Hlídací pes pro tento filtr je již nastaven.

Hlídací pes